Altınsoy Yemek | Çorlu Tabldot ve Catering Hizmetleri

Altınsoy Yemek | Çorlu Tabldot Ve Catering Hizmetleri

Cep Onaylı
Altınsoy Yemek | Çorlu Tabldot Ve Catering Hizmetleri
Firdevs Altınsoy
Şeyhsinan Mahallesi Karagözler Sokak No:3
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Gıda Ve Üretimi

Altınsoy Yemek Olarak Tekirdağ Çorlu'da Tabldot Ve Catering Hizmetleri Vermekteyiz. Çorlu Damak Tadını İyi Biliyor Ve Bizi Tercih Ediyor.

Altınsoy Yemek | Çorlu Tabldot Ve Catering Hizmetleri Hakkında

Altınsoy Yemek

Altınsoy yemek ve organizasyon 2012 yılında yemek üretimi ve catering alanında Firdevs altınsoy olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2017 Temmuz ayında Firdevs Altınsoy tarafından ALTINSOY YEMEK ve ORGANİZASYON TİC.LTD.ŞTİ. kurulmuştur.

Hazır yemek servisi , Her tür catering hizmeti (açılış, temel atma, ödül töreni, nişan, düğün, piknik vs. gibi)Yerinde mutfak kurulumu ve yönetimi gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Kamu kuruluşları sanayi firmaları ve tüm özel şirketlere yerinde yemek üretimi ile birlikte aynı zamanda taşıma yemek ve tüm organizasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Altınsoy yemek ve orgaizasyon ISO 22000 İş Sağlığı ve Güvenliği Güvenliği, Yemek üretim belgesi, TSE, TSE 13075 Gıda Taşıma Araçlarının Hizmet Yeterlilik Belgesi ile kalitesini belgelendirmiştir. Profesyonel mutfak ekibi tarafından, gıda mühendisimizin kontrolünde, hazırlanan yemeklerimiz yine profesyonel mutfak ekipmanları kullanılarak servise hazır hale getirilmektedir.

ISO 9001 : 2000 belgesine sahip tedarikçilerimizden aldığımız malzemelerimizle kalite devamlılığını sağlamak ve müşterilerimize ev yemeği hafifliğinde, hijyen ve kalite şartlarına uygun, sağlıklı ürünler ile hizmet vermek temel hedeflerimiz arasındadır. Her ay değişen standart mönümüzün, gıda mühendisimiz ve firma yetkilileri tarafından titizlikle insana gerekli günlük protein, karbonhidrat, vitamin ve kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır.

Şu unutmamak gerekir, Lezet ve kalite şans değil, tecrübedir.

Lokantamız

Çorlu'da bulunan lokantamızda 4 çeşit seçmeli yemek mönümüzle hizmet vermekteyiz.

Hemen aşağıda başlıca hizmetlerimiz yer almakta, afiyetle.

Başlıca Hizmetlerimiz

Toplu Yemekler Organizasyon Yemekleri
Catering Hizmeti Tabldot Hizmetleri
Yerinde Yemek Üretimi Taşıma Yemek Üretimi
Mevlüt Pilavı Cenaze Yemekleri

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!