Azizoğlu Evden Eve Taşımacılık | Melikgazi | Kayseri

Azizoğlu Evden Eve Taşımacılık | Melikgazi | Kayseri

Cep Onaylı
Altın
Azizoğlu Evden Eve Taşımacılık | Melikgazi | Kayseri
Azizoğlu Nakliyat
Seyitgazi Mahallesi Gaziler Sokak No:4 Eski Verem Hastahanesi Arkası
Melikgazi , Kayseri
İş Alanları

Nakliyat Firmaları

Azizoğlu Nakliyat Kayseri'de Evden Eve Taşımacılık Hizmeti İle Kayseri'den Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermektedir.

Azizoğlu Evden Eve Taşımacılık | Melikgazi | Kayseri Hakkında

Azizoğlu Nakliyat Güvenli Ve Hızlı Taşımacılık

Kayseri merkezli firmamız ile, Kayseri ev taşıma noktasında şehir içi ve şehirden şehire nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Azizoğlu akliyat olarak kurulduğumuz ve hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, aynı heyecan ve ahlaklı çalışma anlayışı ile hareket etmekteyiz. Hizmetlerimiz, ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü taşımacılık, parsiyel parça eşya taşımacılığı olarak çeşitlenmektedir. Tüm çalışma izinlerimiz ve sertifikalarımız eksiksiz olup, müşterilerimize ve danışanlarımıza her zaman, çalışmayı planladıkları firmaların yetkili olup olmadığının kontrol etmelerine dikkat çekeriz. 

Firmaların ilgili bakanlık izinli çalışma yetkili olmaları çok önemlidir. Firmamızın bilgilerini incelemek için her zaman iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz. Mesafe ve eşya sayısına göre değişen fiyatlandırmalarımız her zaman ekonomiktir. 

Çalışma Detaylarımız ve Hizmetlerimiz

Kayseri evden eve taşımacılık sektöründe parmakla gösterilen firmamız, mal canın yongasıdır anlayışı ile eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstermektedir. Ekiplerimiz öncelikle, eşyaların türlerine göre ayrılma işlemlerini yapar. Uzman marangozlarımız, mobilyaların montesini ve demontesini özenle yapmaktadır. Beyaz eşyalar, bilgisayar donanımlı cihazlar da sarsılmayacak, zarar görmeyecek şekilde kutulanır. Kayseri ev taşıma firmaları arasında, işimize gösterdiğimiz özen ve sigortalı taşımacılık ile memnuniyet sunan firmayız.

Yüksek katlardan eşyaların alınması ya da yerleştirilmesi için asansörlü sistemimiz hizmetinizde. Eşyaların paketlenmesi ve kutulanması işlemlerinde tamamen ekiplerimiz çalışmaktadır. Kırılacak ürünler, antika eşyalar konusunda deneyimli bir firmayız. Hem şehirlerarası, hem şehiriçi olarak Kayseri evden eve taşımacılık hizmetleri için araç filomuz da son derece yeterlidir. 

Bakımlı Araçlar ile Sigortalı Taşımacılık 

Kayseri evden eve taşımacılık hizmetlerinde, sıkça yenilenen araç filomuz deneyimli sürücülerimiz tarafından kullanılmaktadır. Uzun yol şartlarına uygun, eşyaların sarsılmasının söz konusu olmadığı araçlarımızın sigorta ile bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Eşyaların tesliminden, yeni adresinize yerleştirilmesine kadar sigorta kapsamındadır. Kayseri ev taşıma firmamızla en değerli ve narin eşyalarınızı da özenle teslim edebilirsiniz. Size kalan çantanızı almak ve çıkmak olacaktır. Yeni adresinizde ekiplerimizi bekleyebilirsiniz. Elemanlarımız güleryüzlü, güvenilir, senelerdir firmamızla çalışan isimlerdir. Paketlenen ve kutulanan eşyalar, yeni adresinize monte işlemleri yapılarak, özenle yerleştirilecektir. Bir hasar halinde derhal sigorta işlemleri devreye girecektir. 

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    5/5

    Evimin taşımasında herhangi bir sorun yaşamadım.Firma çalışanları güleryüzlü ve anlayışlıydı. Taşıma paketleme muntazam oldu. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!