Avrupa Yakası Kurye | İstanbul

 Avrupa Yakası Moto Kurye
Avrupa Yakası moto kuryesi sizlerin acil işleriniz için kurulmuştur. Sizlerin iletilerinizi zamanında gelmesi için kurulan şirket uzman ekipleri ile de sizlerin imdadına yetişmektedir. Sizler için Moto kurye elemanlarını özel sınavlar sonucu seçerek alan kuryemiz sizlere en iyi hizmet sunmayı kendine vizyon olarak seçmektedir. Bunun içinde düzenli olarak ta motorlu kurye elemanlarına gerek motor kullanma becerisi olsun gerekse İstanbul’u en iyi şekilde tanıma şeklinde olsun eğitim vermektedir. Bu eğitim sonunda motor kurye ekibimiz uzman bir şekilde motor kullanırken İstanbul’un ara sokaklarını karış karış bilecek ve sizlerin iletilerinizi yetiştirmek için trafiğe takılmadan ara sokaklardan gidecektir.
Tek yapmanız gereken şey beylik düzündeki çağrı merkezimizi arayarak iletinizin geleceği adresi belirtmenizdir. Belirteceğiniz adrese en yakın ekip arkadaşlarımız yönlendirilerek kuryenizi oradan gözünüzün önünde şirket garantisi altında paketleyerek sizden teslim alacaktır. Aldığı iletiyi sizin vereceğiniz adrese acili yet durumuna göre yola çıkarak yetiştirecektir. İzlerin iletilerinizi zamanında geldiğini görmeniz bizim için en büyük mutluluk olacaktır.
Acil kurye ihtiyacınızda sizlerin gece dahi hizmetinde oluyor olmak bizleri mutlu etse de en iyinin en iyisini sizlere sunmak istiyoruz. Bundan dolayı da asla yaptığımız ile yetinmiyor ve sürekli olarak çalışıyoruz.
Bizim gibi kaliteli bir şirketten yarım almak için tek yapmanız gereken şey bizleri aramanızdır. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat sizleri beklemektedir.

 

Telefon:  0212 279 34 34

Gsm: 0532 404 67 59

İnternet Sitemiz: http://avrupayakasikurye.org/

E-Posta: info@vipmotokurye.com

 

İstanbul Moto KuryeYorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!