Fatih Tekin Kimdir?

fatih tekin kimdir

Fatih Tekin 1976 senesinde memleketi olan Amasya’da dünyaya gözlerini açtı.Her zaman hayatında müziğin önemli bir yeri olan Fatih Tekin  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mezunu İnşaat Yüksek Mühendisidir.

Aynı zamanda MFT Prodüksiyon Şirketi’nin kurucu ortağı olan sanatçı; Fidayda (Remix Version), Tek Duam, Kader de Gülecekmiş gibi öne çıkan şarkıları ile Youtube’ da kısa sürede 5 milyonu aşkın izleyici kitlesine ulaştı . Ayrıca müzik eğitimleri de aldı ve eğitimine devam etmektedir. 2020 yılı sonu itibari ile yayınlanmış 8 adet tekli çalışması bulunmaktadır. Son 3 yıl içerisinde çocuklar ve sokak hayvanları yararına sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

Projeler ve Çalışmalar 
Yadigâr isimli ilk single çalışmasını 3 Mart 2020 tarihinde çıkardı. Bu çalışması müzik severler tarafından büyük beğeni topladı.

Sonrasında müzik çalışmalarını hız kesmeden devam ettirdi. Şu sıralar Mustafa Ceceli’nin aranjörlüğünü üstlendiği “Aydan Güzel” isimli eserin çalışmalarına devam etmektedir. Bu şarkı 24 değerli sanatçının yer aldığı  “Trabesk” isimli albüm çalışmasında yayınlanacaktır.Müziğin kendisi için bir tutku ve terapi olduğunu belirten Fatih Tekin bundan sonra birbirinden değerli eserlerini müzikseverlerle buluşturmaya devam ettirecek.


fatih tekin mustafa ceceli
Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!