İşletme Rehberi Mantığı Ve Biz

Halk dilinde firma rehberi veya şirket rehberi denilen rehberlerin aslında birçoğunun işletme rehberi olduğunu biliyor muydunuz? Çünkü, firma veya şirket ünvanını yüksek sayıda çalışanı olan işletmeler kullanabilir. 

Sadede gelelim. Biz işletmeler ile ilgili iletişim verilerini ulaşılır hale getiriyoruz. Her işletme bu hizmetten yararlanamıyor tabiki. İşletmelerin aranıyor olması işletme rehberimizde yer almasını sağlayabilir ancak bu da tam olarak yeterli değildir. İşletmelerin verdiği hizmet kaliteli olmalıdır. Hiç kimse çürük elmanın reklamını yapmak istemez. Ya da bana göre istememelidir. Neden insanları yanıltıp rehberin kalitesini düşürelim ki.

Biz ReklamKap olarak sayfamıza kalitesiz mürekkep ile yazı yamadık. Biraz kamyon arkası yazısı gibi oldu idare edin. Rehberimiz tam 11 aydır kullanıcılarına hizmet vermektedir. Nice 11 aylara diyelim.

RakamKap olarak kendimizden kısa bir şekilde bahsedecek olursak web sitemizde an itibari ile 371 işletme, 94 genel haber, 17 köşe yazısı yer almaktadır. Web sitemiz günde ortalama 900 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. 

Türkiye'de SSL sertifikası ile güvenliği tescillenmiş nadir firma rehberlerindeniz. İşletmelerinizi güvenle rehberimize ekleyebilirsiniz. Rapid SSL sertifikamız güvencesi ile hizmet vermekteyiz.

Google emmi bir sitede reklam yayınlayacaksa o sitenin güvenli bir site olmasını ve kullanıcılara faydalı içerik sunmasını bekler. Sayfamızın güvenli olduğunu buradan da görebilirsiniz. Google amca reklamkap.com'u faydalı bulmuştur ve Adsense Reklam Yayıncılığı hakkı vermiştir.

Eşinizin dostunuzun veya şahsınızın bir işletmesi varsa rehberimize ekleyebilirsiniz. İşletmeleriniz incelendikten sonra editörler tarafından onaylanır ve mail ile bilgilendirilirsiniz. Onaylanmayan işletme sahiplerine mail ile dönüş yapılmamaktadır. Saygılar, sevgiler.


Yazar: Adem KILIÇ | adem@reklamkap.comYorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  harika bir hizmet veriyorsunuz öncelikle bu konuda teşekkürler bende firmamı ekledım ve faydalanıyorum

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Hocam öncelikle eline sağlık çok güzel bir kalemin var. Bu tarz bilgi paylaşımlarına devam et bence

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Çok değişik bilgiler buldum makalenin içerisinde teşekkür ederim

 • yorum yazan kişi

  4/5

  İşletme rehberi çok önemli bazı kuruluşlar bunun farkına varamadığı için batıyor

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!