Pamukkale Turizm

pamukkale turizm


Pamukkale Turizm Genel Bilgiler

Pamukkale Turizm, 1960'larda Türkiye'de kimsenin cesaret bile edemediği büyük bir adımı atarak ülkedeki ilk şehir içi servislerini yolcularının hizmetine sundu. Sektörde yepyeni bir dönemi başlatan şirketimiz, hızla büyümeye devam eden firma haline 1980 ve 1985 yılları arasında geliştirdiği portföy ile ilkleri gerçekleştirdi. Bu sektörde en genç firma haline gelerek Türkiye'nin geniş araç filosuna sahip olarak, üstünde teknolojiye sahip modern teknoloji tasarımlarıyla beraber yeni otobüs modellerinin yolcularla tanıştırılması ve çeşitliliğin, sürekliliğin artması ile beraber öncülük etmeye başlamıştır. Firma, kendisine özel olarak tasarlanan hizmetleri ile beraber servislerine devam ederek sürdürür.

pamukkale turizm zamanda yolculuk


1990'lı Yıllar ve Gelişim

1993 yıllarında teknolojinin gelişmişliği ve modern tasarımları ile yeni otobüs modelleri ile beraber yolculara tanıştırıldıktan sonra firma için kalite yönetimi ve dinlenme tesisleri yatırımları gerçekleştiren sağlam temelleri atılan bir firma haline geldik. 2000'li yıllarda aktif bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri ile tanışan sektör, Pamukkale Turizm bilişim sektörüne etki ederek gelişmelerin takip edilmesini sağlayarak bir ilk daha gerçekleşir. Profesyonel organizasyon yapısı ile birleşen ve titiz çalışarak sektöre yön vermesiyle beraber yönetim alanında birçok yolcusuna ulaşır. 2005 ve 2009 yılları arasında gerçekleştirdiği çalışmalar ile farklı anlamda projeler geliştirerek eğitim, sanat, spor ve sağlık alanında bir çok projeyi Pamukkeller markası adı altında çatısında toplar ve hayata geçirir.

pamukkale turizm zamanda yolculuk


Türkiye'nin İlkleri, Gelişmiş Portföyü ve Kalitesi

Türkiye'de ilk defa usb giriş olanağına sahip koltuk ekranları uygulaması başlanır. Fotoğraf, film ve müzik gibi dokümanların seyahat esnasında birçok yolcu tarafından kullanılmasını sağlayan bir araç üreten Pamukkale Turizm, tüm çalışmaları ile yolcularına gerçek kaliteyi hissettirerek yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar 500 ayrı noktada, 3600 çalışan ve 400 araçtan filosu ile 53 yıldır yapmış olduğu hizmet ve 3,8 trilyon km yol ulaşımını sağladığı 300 milyon yolcuya, Türkiye'nin en deneyimli ve öncü firması olarak sektörde değişim sağlayan yapısı ile liderlik bayrağını taşımaya devam etmek istiyoruz. Sizleri bu amaçta firmamıza davet ediyor, her türlü sıkıntınızda birincil tercihiniz olmak istiyoruz.

pamukkale turizm otobüsler


Pamukkale Turizm'in Türkiye'de bulunan bütün şubelerinin telefonlarına buradan ulaşabilirsiniz: Pamukkale Turizm Bütün Şubeler

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!