Tuzla Kurye | İstanbul

 

Acil Tuzla Motorlu Kurye


İşinizin zamanla yarıştığı şu günümüz İstanbul’unda her şeyin zamanında olması gerektiğini bilmekteyiz. Bundan dolayı da iletilerinizin yerinde ve zamanında geç kalmadan iletilmesi gerekmektedir. Ama her şirkete de güvenilmez ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. İşte sizin bu çaresizliğinize çare olacak olan moto kurye firmamız artı bir telefon sonucunda istediğiniz adrese gelecektir. Sizlerin edeceği telefon sonucunda sizlerin adresinize gelecektir.


Acil Tuzla motorlu kurye firmamız sizlerin iletilerinizi kısa süre içinde istediğiniz adrese iletecektir. Sizler önemli evraklarınızı ,dosyalarınızı ve diğer bir çok ürününüzü bizimle taşıyın rahat edinin.Siz bizi aradığınız zaman sizlerin adresine en yakın olan moto kurye firmamızı arıyoruz ve sizlerin adresine yönlendiriyoruz.Sizin adresinizi alan kuryemiz en kısa yoldan sizin adresinize geliyor.Bunun sonucunda siz daha kuryenizi paketlenmeden biz geliyoruz.Sizden kuryenizi alarak şirket garantisi altına alıyoruz.aldığımız ürünü en kısa yoldan istediğiniz adrese götürüyoruz.


Moto kurye şirketimiz sizlerle sürekli iletişim halinde oluyor. Bu iletişim sayesinde de sizler iletinizin her an nerede olabileceğini arayarak öğrenebiliyorsunuz.


Tuzla kuryesi olarak tanınıyor olmamız ve sizlere kaliteli hizmetler sunmamız bizi tercih etmenizi kolaylaştıracaktır. İletisini bir defa bizimle getirttiren değerli müşterilerimizin sürekli bizimle çalışmak isteyeceğini bilmek te ayrı bir mutluluk olmaktadır. 
Bütün bu kaliteyi ucuza alabilmek için tek yapmanız gereken sizlerin hizmetinde sürekli bekleyen çağrı merkezimizi arayarak adres beyanında bulunmanızdır.


Web Sitemiz: http://tuzlakurye.org/


Çağrı Merkezi

• 0216 496 23 77

• 0216 324 30 40

• 0532 430 23 37Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  gerçekten iyi bir hizmet aldım pasaportumu yetiştirip beni çok büyük bir yükten kurtardılar

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Çok hızlı hizmet veriyorlar acil işiniz varsa tavsiye ederim

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Tavsiye ederim. İşlerinde oldukça profesyonel ve titizler.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!