Çorlu'da Lazer Epilasyon Hizmeti

Lazer epilasyon işlemi, istenmeyen tüylerin lazer ışınları yardımıyla yok edilmesi olayıdır.


Lazer epilasyon, pek çok insanın istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullandığı bir yöntemdir. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Milisaniyelik atışlar ile çevre bölgeyi koruyarak kıl köküne ısı uygulayarak tahrip eder. Birbirini izleyen birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden arınır.

Lazer Epilasyon Ne İşe Yarar?

Lazer epilasyon işlemi, istenmeyen tüylerin lazer ışınları yardımıyla yok edilmesi olayıdır. Bu işlem uygulanırken çevre dokuya zarar vermeden sadece kökün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder.

Lazer Epilasyon Cihazlarımız Hakkında

Profesyonel lazer epilasyon cihazlarımız, kendi içerisinde ürettiği lazer enerjisini kullanarak, vücuttaki kıllara ve deriye renk veren melanin pigmentinin yapısını bozmaktadır. Bu şekilde doğrudan kıl köklerine etki ederek zamanla kılların dökülmesine ve en sonunda yok olmasını sağlamaktadır. Sırma Karaca Güzellik Merkezi’nde Çorlu’da kullandığımız makinelerden tam randıman almakla beraber müşterilerimizden birkaç seansta pozitif sonuçlar almaktayız.

Neden Biz?

Her insana tek bir prosedür uygulanmaz.  Her bireyin kendisine özgü cilt tipi ve durumu farklıdır. Sırma Karaca Güzellik Merkezi olarak bu durumun farkındayız. Müşterilerimizin isteği ve ihtiyacına göre çok farklı prosedürler uygulanır. Profesyonel makinelerimiz ve uzman kadromuzla sizlere Çorlu’da Lazer Epilasyon hizmeti vermekteyiz.

Lazer epilasyon hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://www.sirmakaraca.com/epilasyon/

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!