Firma Rehberi Nedir?

Firma Rehberi Nedir? İşletmelere Yararları Nelerdir?


Firma Rehberi Nedir?

Firma rehberi içerisinde her sektörden firmaları ve işletmeleri barındıran ve bunları potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmaya çalışan oluşumdur. ReklamKap bu oluşumların en başarılılarındandır. Firma rehberliği il, ilçe ve bölgelere özel olabileceği gibi ulusal veya uluslar arası da olabilir.

Firma rehberleri anahtar kelimeler, iç ve dış seo ile müşterilerini rakiplerinin önüne geçirmeyi iş alım oranını yükseltmeyi hedefler. Hedeflerine ulaşma yolunda görsellere sadeliğe ve göz alıcılığa önem verirler.  Örnek verecek olursak İstanbul Beyoğlu’nda mağazası olan bir stor perde satıcısı bir firma rehberine kayıt olduğunda anahtar kelimelerini özenle seçtiği sürece tüm arama motorlarında kendi konum ve bölgesinde yapılan stor perde hakkındaki aramalarda ön sıralarda yer alacaktır.  Biz Reklamkap Firma Rehberi olarak tüm müşterilerimize ilk sayfa sözü veriyoruz.  Müşterilerimiz seçtikleri anahtar kelimelerde ilk sayfada mümkün ise ilk sıralara getirerek müşterilerimizin iş alımını çoğaltıp en kaliteli hizmeti veriyoruz.


firma rehberi reklamkap


Firma Rehberinin Yararları

Firma rehberine kayıt olacak bir işletmenin kurumsallığı artar. Bir web sitesi varsa ve bu işte başarılı bir şekilde aramalarda ilk sayfada çıkıyorsa, firma rehberine kayıt olduğu için ilk sayfada rakiplerinden fazla olarak en az 2 adet sayfası çıkarak öne geçer. Firma rehberindeki kendine özel sayfasında bir web site kadar içerik paylaşabilir. Her işletme kendini istediği gibi rahat bir şekilde tanıtabilir. Üyelik süresince Firma rehberindeki işletme istediği an ve istediği kadar içerik değiştirme özgürlüğüne sahiptir. Basit kullanım paneli sayesinde her hangi bir sosyal paylaşım platformuna fotoğraf yükleme basitliğinde kendi tanıtım sayfasına yapılan iş, ürün veya hizmetinin resimlerini ekleyebilir. Kendi haberlerini paylaşabilir. İşletmeler kendileri hakkında, ürün veya hizmetleri hakkında makaleler hazırlayıp veya özel olarak hazırlatıp bunları paylaşabilir.

Reklamkap firma rehberinde çok geniş içerik yelpazesi ile sınırsız seo çalışmaları yapılabilir ve bunlardan en kaliteli dönüş sağlanabilir. Firma rehberine kayıt olan her hangi bir reklamkap müşterisi istediği an kendi paneline girip istediği özelliği değiştirebilir. Ürün, hizmet, broşür, fotoğraf, kampanya, ilan, makale, haber gibi içerikleri sayesinde reklamkap firma rehberi olarak başarılarını sürdürürken sizlerde çok geçmeden bu ailede yerinizi alın.


Reklamkap Firma Rehberi

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Firma rehberi diye bir şeyi ilk defa duydum ve bence özellikle orta düzey firmalar için çok gerekli ve güzel bir şey.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Firma rehberleri son birkaç yılda çok fazla arttı ve bu kadar artmasını çok gerekli olmasında buluyorum. ReklamKap'ta bunların en kalitelilerinden biri.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Firma rehberleri orta seviye firmalar için gerçekten çok gerekli ve faydalı bir şey ve bu konuda reklamkap dan daha iyi bir site tanımıyorum.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Firma rehberi işletmeler için çok önemli bir unsur ve ReklamKap'da çok iyi bir firma rehberidir.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Buraya kendi firmamı da ekledim. Sonuçlardan gayet memnunum. Çok başarılı.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Reklamkap firma rehberleri arasında gerçekten de üst sıralarda. Uzun süredir takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim...

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!