İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Artık teknoloji çağındayız ve bilgisayara biraz da olsa hakim olan, iki kelimeyi yanyana getirmeyi başaran birçok kişi internetten para kazanmak için büyük bir çaba gösteriyor ve gün içerisinde güzel paralar da kazanıyor.
İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Artık teknoloji çağındayız ve bilgisayara biraz da olsa hakim olan, iki kelimeyi yanyana getirmeyi başaran birçok kişi internetten para kazanmak için büyük bir çaba gösteriyor ve gün içerisinde güzel paralar da kazanıyor. Siz de şu an bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen internetten para kazanmak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili bir arayış içerisindesiniz demektir. Bizler de size bu yolda yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladık.

 

İNTERNETTE PARA KAZANMAK İÇİN AZİMLİ OLUN

Bu yazıyı okuyan birçok kişi ya yolun başındadır ya da internetten para kazanmak için birkaç başarısız deneme yaşamıştır diyebiliriz; ancak oturduğunuz yerde kahvenizi yudumlarken hesabınıza yatan paraların sıcaklığını hissetmeye başladığınız an bu iş sizin için daha zevkli hale gelecektir. Bunun için öncelikle azimli olmanız gerekiyor ve internet üzerinde neler yaparak kazanabilirim sorusunu kendinize sorarak kendinize bir yol çizmeniz gerekiyor. Bir koltukta iki karpuz taşımaya çalışarak internette kararsız bir şekilde para kazanma arayışı içerisindeyseniz bu yol sizin için uygun bir yol değildir ve bu yöntemi uygulamaktan bir an önce vazgeçmeniz gerekiyor. Kendinize önce bir yol çizmeniz ve becerinize göre bir kazanç sistemi içerisinde yer almanız gerektiğinin öneminin altını çizmekte fayda görüyoruz.

 

YAZI YAZARAK PARA KAZANABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

İnternette en kolay kazanç yollarından  birisi  yazarak para kazanma yöntemidir. Eğer siz de kaleminize güveniyorsanız, yazım ve imla kurallarına hakimim diyorsanız bu iş tam size göre. İnternet sitelerinin birçoğu dükkanlarını doldurmak için yani sitelerini okunur hale getirebilmek için, diğer bir deyişle sitelerine müşteri, ziyaretçi çekebilmek için sitenin formatına uygun yazılar yazabilecek yazarlar aramaktadır. Bunun için makale sitelerini ziyaret etmeniz ve ilgili yerlere ilan vererek referans yazılarınızı göstermeniz yeterli olacaktır. Bazı yazar arkadaşların düştüğü yanlışlara düşmediğiniz sürece internette yazı yazarak, oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

 

BLOG AÇARAK PARA KAZANMAK

Blog açmak da internnetten para kazanmanın diğer yollarından birisidir, ancak bu yolda yazımızın başında da belirttiğim gibi hemen bir kazanç elde etmeniz mümkün olmayacaktır. Bu yolda para kazanmak istiyorsanız atmanız gereken ilk adım kişisel bir blog sayfası açmak olacaktır. Blog sayfanızın ne üzerine bir blog sayfası olduğunu belirtmeniz bu noktada çok önemli; çünkü belirli bir konu üzerinden ilerlemeyen blog sitelerinin takipçi çekme şansı fazla olmuyor. Açtığınız blog sayfası bir yemek tarifi ile ilgili olabilir veya teknoloji haberlerini içeren bir sayfa ve bunun gibi kendi ilgi alanınıza göre bir blog sayfası olabilir. Sayfayı açtıktan sonra düzenli bir şekilde bloğunuza yazı eklemeniz gerekiyor. Bloğunuzu belirli bir seviyeye getirdikten sonra bloğunuza reklam alarak internetten para kazanabilirsiniz.Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Uzun bir süredir makale yazarak para kazanmaktayım. İnternetten para kazanmak için makale yazmayı tavsiye ederim. Webmaster sitelerinden müşteri bulabilirsiniz.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  internetten para kazanmanın en iyi yolu bence forex

 • yorum yazan kişi

  4/5

  sanıldığı kadar kolay olduğunu düşünmüyorum kolay olsaydı herkes yapardı bu işi

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Herkesin tek tek ulaştığı bilgileri tek bir yerde toplamışsınız. Burayı CTRL+D yaparak favori sitelerime ekliyorum.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bu tür yazıları hep okuyoruz, görüyoruz fakat en faydalı bilgilere siz yer vermişsiniz. Herkese tavsiye ederim.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İnternetten ya da başka yerden para kazanılabilir ama bu iş için emek sarfetmek gerekiyor yoksa uzun süreli bir kazanç sağlanması zor olur.

 • yorum yazan kişi

  4/5

  İnternetten para kazanmak için öncelikle sabırlı olmak ve azimle çalışmak şart.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  blog açarak para kazanmak için ne yapmak gerekir biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bende daha önce web sitesi üzerinden para kazanmaya başlamıştım ancak saldırı sonucu sitemi kaybettim ve bir daha eskisi gibi asla olmadı

 • yorum yazan kişi

  5/5

  netten para kazanmanın en iyi yolu bence iddaa oynamak tabi yurt dışı kaynaklı sitelerden

 • yorum yazan kişi

  5/5

  ben internetten para kazanmanın çok zor olduğunu düşünüyorum bahsedildiği kadar kolay olsaydı herkes kazanabilirdi

 • yorum yazan kişi

  5/5

  ben buna pek inanmıyorum açıkçası ve bu işten gerçek anlamda para kazanmak çok çok zor

 • yorum yazan kişi

  5/5

  en iyi yol iddaa derim başka bisede demem :) blog işinde para çok zor kazanılır eğer bir miktar para varsa ve güveniyorsan basacaksın ve katlarını alacaksın ki ben böyle yapıyorum :)

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bir zamanlar bu konuda çok araştırma yaptım çeşitli atılımlarda da bulundum ancak iş öle göründüğü kadar kolay değil

 • yorum yazan kişi

  5/5

  özellikle gezi sitesi blogları en çok para kazanılan bloglar listesinde yer alır her zaman veya yemek siteleri. site açacak arkadaşlar bu alanlara yönelmeli bence

 • yorum yazan kişi

  5/5

  internetten para kazanmak birçok insanın hayalidir. Bahsettiğiniz yöntemler ile birçok kişi ek gelir elde edebilir. Özellikle birçok blog ve haber sitesinin editör ihtiyacı oluyor. Bu sitelerle anlaşarak, günlük 50 TL bence çok rahat kazanılabilir. Ben sadece 1 editörüme, günlük 2 yazı yazması karşılığında, aylık 300 TL veriyorum. Bahsettiğim yazılar re-write tarzında ve günlük en fazla 1 saatini alır. Gerisini siz düşünün. Hatta bende editörlük yapmayı düşünmüyor değilim :)

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!