İphone 7'lerin Fiyatları Sızdırıldı

Çıkışına az bir süre kalan İphone 7 ile ilgili fiyat bilgisi Çin tarafından piyasaya sızdırıldı.
Çıkışına az bir süre kalan İphone 7 ile ilgili fiyat bilgisi Çin tarafından piyasaya sızdırıldı. Aslında fiyat bilgisi demek yanlış olur çünkü daha önceki söylemleri destekleyen fiyat bilgileri sızdı. Bilgileri diyorum çünkü İphone 7 adı altında üç farklı model ile çıkacak. Fakat bu üç farklı model Apple'dan bildiğimiz "S" ile olmayacak yani İphone 7S değil İphone 6 da gördüğümüz Plus gibi bir üçleme yapacağa benziyor. Modeller muhtemelen İphone 7, İphone 7 Plus ve İphone 7 Pro şeklinde olacak. Apple yine İphone 6 stratejisini kullanacaktır yani İphone 7 tabiri caiz ise modasını yitirdiğinde "S", "SE", "C" gibi modeller çıkaracaktır.

 
Peki Buna Sebep Olan Ne ?
Günümüzde çıkan telefonlarda sadece bir model değil birkaç model birlikte tanıtılıyor. Bunun asıl amacı herkesin yeni teknolojiyi kullanabilmesini sağlamak ve insanların ihtiyacı olanı olması. Örneğin bu işe ilk başlayanlardan Samsung Galaxy S4 ile Zoom, Play Edition, Active gibi modellerli sunmuştu. Bu sayede telefonunu kamera gibi kullanmak isteyenler için Zoom, oyun oynamak isteyenler için Play Edition iyi bir tercih olacaktı. Fakat Samsung'un bu satışta pek başarılı olmadığını söyleyebiliriz. Ama şuan farklı modeller çıkartmanın amacı "Lite" sürümler gibi insanların yine aynı modelin ucuz versiyonunu alabilmesini sağlamak.


İphone 7'lerin Fiyatları İse Aşağıdaki Gibi
 Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Şuan 32GB iPhone 7 3000 TL hatta Apple'ın sitesinde 3.249 TL'den satılıyor. Bu fiyata kesinlikle almam

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Arkadaş bu iphone fiyatları her yeni modelde iyice artıyor. Ancak bu durum bizim ülkemize has bir durum. Muhtemelen iphone 7 türkiye satış fiyatı 4.000 TL'nin üzerinde olacak gibi gözüküyor. Ama alırmıyım, tabiki hayır!

 • yorum yazan kişi

  3/5

  Yurtdışı fiyatlarınız böyleyse artık ülkemizde ki vergiler, ıvır zıvırlar ile ne seviyeye gelir düşünemiyorum, en iyi ihtimalle 4000-4500 bandında piyasaya girebilir.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Fiyatlara bak ya resmen adam kazıklıyorlar, almayın aldırmayın şu telefonları en kaliteli bilgisayar fiyatına telefon satıyorlar gerçekten verilen paralara yazık.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bizde 6 gold plus var, telefon demiyorum telefona ;) cünkü normalden iyi, heleki camera pixelini söylememe gerek bile yok. Aşırı bi şekilde geliştirmişler. 7 de öyledir ;) alana hayırlı olsun

 • yorum yazan kişi

  5/5

  türkiye fiyatıyla yurt dışına çıkar oradan alırım üstüne kalan parayı da gezer harcarım.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  16 gb ı kaldırırsa ipadde yaptığı gibi 100 dolar zam yapar, bir önceki nesil 64 gb parasına 32 gb verir.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Gereksiz pahalı ancak özellik ve kullanım açısındanda kesinlikle iphone bir numara

 • yorum yazan kişi

  4/5

  İphone kesinlikle bu fiyatı hakediyor bunu test etmiş yaşamış ve yıllardır samsung kullanan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Bende artık iphone geçtim ve sorunsuz telefon nasıl kullanılır onun rahatlığını yaşıyorum en ufak sorunda her türlü destek sağlanıyor

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Yakında telefonlara verilecek isim kalmayacak İphone 7s 7c 7f böyle gidecek herhalde tüm alfabeyi sonuna kadar kullanacaklar sanırım :)

 • yorum yazan kişi

  5/5

  yazıktır şu saçılan paralara. eski kazıkları unutun, yine gaza gelin, yeni bir kazık yiyin.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  beklenilen fiyatlar zaten.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!