Renkli Etiket Yazıcı


Renkli etiket yazıcı modelleri, termal baskılara göre daha uzun ve dayanıklı baskı yaparlar. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile istediğiniz gibi baskı yapabilir ve farklı materyalleri seri olarak üretebilirsiniz. Baskı sürecinde kontrol sizde olduğu için beklemek zorunda kalmazsınız.
 
 Bir aksilik olduğu durumda ise anında müdahale edebilirsiniz. Etiketlerin istediğiniz tasarım ve adette basa bilirsiniz. Farklı renk çeşidi ile kaliteli baskıları hemen yapabilirsiniz. Renkli etiket yazıcılar farklı sektörlerde kolaylıkla kullanılabilir.
 
 Renkli Etiket Yazıcı Avantajları Nelerdir?
 
 Yeni model renkli etiket yazıcıları, belirlenen kağıt genişliklerinde baskı yapabilirler. Cam yüzeylerde çeşitli etiket basımı gerçekleştirir. Böylelikle görsel olarak güzel baskılar yapabilirsiniz. Ürünleri isteğinize bağlı olarak çeşitlendirebilirsiniz. Renkli etiket yazıcı avantajları aşağıdaki gibidir:
 
 - Farklı ölçü ve ebatlarda etiket baskısı yapılır.
 - Etiketlerin üzerine görsel baskı uygulayabilir ve her renkte baskı yapabilirsiniz.
 - Kağıt, cam ve plastik yüzeyler için uygundur.
 - Baskılar yüksek kaliteye sahiptir.
 - Baskılar uzun süre dayanır.
 
 Renkli etiket yazıcı ile yaptığınız baskıları sağlıklı bir şekilde saklayabilirsiniz. Maddi anlamda da oldukça ekonomik imkanlar sunar.
 
 Renkli Barkod Etiket Yazıcı
 
Renkli etiket baskısı görünüş açısından göze hitap eder ve kaliteli baskılar sunar. Barkod baskısı için kullanışlı ve konforludur. Sınıflandırılma, son kullanma tarihi ve fiyat gibi bilgilerin yazımında kullanılır. Etiketler farklı sektörde tüketici bilgilendirmek için kullanılır. Ürün çeşitliliği fazla olduğu için bilgilerin kayıt edilmesi karışıklığı önler. Bu noktada renkli etiket yazıcı ile veriler kayıt altına alınır. İş hayatı ve kendi hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
 Renkli Etiket Yazıcı Nedir?
 
Farklı sektörlerde renkli etiket yazıcı ile matbaaya duyulan ihtiyaç azalmaktadır. Böylelikle istenilen sayıda ve zamanda renkli etiketlerin basımı kolaylaşır. İşlem istenilen görselin mürekkep püskürtmesi ile gerçekleşir. Matbaada etiket bastırmak maliyetlidir ve oldukça zaman alır.
 
 Bazen ihtiyaç fazlası adette basılabilir. Renk etiket yazıcı ile bu koşullar tamamen ortadan kalkar. Dağılmayan, soyulmayan ve suya dayanıklı etiketler basılabilir. Termal baskı özelliği ile beraber basım hataları ortadan kalkar. Bu yazıcı ile israf önlenir ve siparişlerde hasar bulunmaz.
 
 Renkli Barkod Yazıcılar
 
Renkli barkod yazıcıları içerisinde bulunan Epson Cw-C4000e rağbet gören modeller arasındadır. C4000e modeli etiket boyutu ve malzemesiyle yüksek kalitede baskı alan dört renkli baskı çıkışına sahiptir. Çarpıcı, etkileyici ve renkli etiketler için renk eşleştirme işlevine sahiptir. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklü, yüksek kaliteli ve dört renkli baskı çıktıları sunar. 
 
Epson Colorworks ailesine yeni katılanlar arasında CW-C6000Ae renkli yazıcı modeli yer alır. Saniyede 119 mm renkli baskı yapabilir ve 108 mm baskı genişliğine sahip olmasıyla renkli etiket yazıcı modellerinin yeni üyesidir. İçerisine 25-112 mm genişliklerindeki inkjet yapışkanlı etiketler ile fotoğraf kalitesinde baskılar yapabilirsiniz.
 

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!