Dalin Halı Yıkama | Çorlu Halı Yıkama Hizmeti

Dalin Halı Yıkama | Çorlu Halı Yıkama Hizmeti

Cep Onaylı
Altın
Dalin Halı Yıkama | Çorlu Halı Yıkama Hizmeti
Engin Bey
Adres: Muhittin Mahallesi Bağlar İçi 2. Sokak Onur Kırımman Apt. No:38 / 1
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Halı Yıkama

Dalin Halı Yıkama Deme Çorlu Halı Yıkama Demektir. Deneyim, Tecrübe Ve Uzman Ekiple Halılarınız Artık Çok Temiz.

Dalin Halı Yıkama | Çorlu Halı Yıkama Hizmeti Hakkında

Çorlu Halı Yıkama

Dalin Halı Yıkama Çorlu'da halı yıkama sektörünün lider markalarından biridir. Temizlik ve hijyeni  en üst noktada tutarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi hedefliyoruz.  Bu yolda en kaliteli malzemeler ve en tecrübeli elemanlar ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Dalin Halı Yıkama Çorlu halı yıkama dendiği zaman ilk akla gelen firma olarak rakipleri ile arasında samimiyet farkını koyarak sektörde liderliğini koruyor. Çorlu halı yıkama sektöründe en yenilikçi son teknoloji sistemler ile halınızı ilk günkü çıklık ve parlaklığına getiriyoruz.  En kaliteli şampuanlar ile halınızdaki tüm lekeleri söküp atıyoruz. Anti bakteriyel sistemlerle halınızın yıkandıktan sonraki halini bile düşünerek mikrop ve bakteri oluşumunu azaltıyoruz. Bu sayede siz ve sevdikleriniz sağlıklı bir ortamda yaşayabiliyorsunuz. Sevdikleriniz özellikle küçük çocuk ve bebekler için en sağlıklı yolu seçiyoruz.Anti Bakteriyel Ne Demektir? 

Çorlu halı yıkama sektöründe lider firma Dalin Halı yıkamanın en önem verdiği konulardan biri halının anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel bir maddenin üzerindeki tüm bakterileri öldürüp daha sonrasında üremesini veya yeniden oluşmasını engelleyen kimyasal malzemedir. Tüm müşterilerimize anti bakteriyel halılarını güvenle ve sağlıkla kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Çorlu halı yıkama konusunda bir dev olarak sektördeki lider firma dalin halı yıkama ile çalışmaya devam ediyor. Minimum 6 ay etkisini göstererek tüm halılar anti bakteriyelligini korur.

Kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar tamamen bitkisel ve insan sağlığına tamamen zararsızdır. Çorlu halı yıkama konusunda doğru tercihi yaparak Dalin halı yıkamayı seçti. Halının içinde ki görünmeyen böcekler, bakteri ve miktopları tek seferde söküp atıyoruz. Siz değerli müşterilerimize sadece sağlıklı ve temiz bir şekilde halılarınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Çorlu Halı Yıkama İle İlgili Tüm Sorularına Cevapları Dalin Halı Yıkamada Buluyor.


Halı Havı Nedir?

Halınızın tüy yüksekliğine halının havı denir. Halınızın cinsine göre değişiklik gösterir. Halıların yüzeyine sert ve keskin biçimdeki maddeler ile bastırıldığında halı havları zarar görür. Halı havı temizleme makinesi ile bu sorundan tüm Çorlu'yu kurtarıyoruz.


Halının Üzerindeki  Mobilya İzlerinden Nasıl Kurtulunur?

Hangi cins olursa olsun hiçbir halının üzerine sert ve ağır eşyalar koymamalısınız. Halının üzerinde ki ağır malzemelerin sürekli yerini değiştirerek halıya verecekleri zararı azaltabilirsiniz.

Halılarda en çok rastlanan lekelerin kuşkusuz en başında çay lekeleri gelir.

Halınızın üzerine 70 dereceden fazla her hangi bir madde dökülmemesine  ve sıcak bir zemin ile temas edilmemesine dikkat edilmelidir.  Halınızın sıcak bir sıvı ile teması halinde halının üzerine dökülen sıvı emici bir bez, havlu veya vakumlu süpürge ile halıdan emilip dışarı atılmalıdır. Halının üzerine dökülen maddeye göre en kısa zamanda doğru müdahale edilir ise çıkma olasılığı yüksektir.


Sağlığınız İçin Halı Yıkama

Çorlu halı yıkama sektöründe gelişen bir ilçe. Bu gelişmeye ayak uydurarak maksimum hijyen minimum fiyat garantisi ile Dalin halı yıkama sizin sağlığınız için çalışıyor. Dalin halı yıkama çalışanları bizler emanet ettiğiniz halılarınızı en hijyenik şartlarda temizliyoruz. Bakteri oluşumunu engelleyecek özel formülümüz ile sizleri ve sevdiklerinizi sağlıklı bir yaşam alanına kavuşturuyoruz. Çorlu başta olmak üzere tüm civar il ve ilçelere servisimiz vardır. Ayağınıza kadar gelip halılarınızı emanet alıyoruz.Uzun süre temizlenmeyip bakımı yapılmayan halı ve koltuklarınızın üzerinde biriken kirler zamanla bakteri ve mikroplar üretmeye başlayacaktır. Bu bakteri ve mikroplar ise gelecekte hastalıklara yol açıp size ve sevdiklerinize ciddi zararlar verebilir. Bu zararları oluşmadan ortadan kaldırmak ve oluşmasını engellemek için düzenli olarak halı ve koltuklarınızın temizliğini yaptırmalısınız. 


Çorlu halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe her biri kendi alanında uzmanlaşmış eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin halılarını özen ile temizliyoruz. Sevgili hanımlar sizlerin en çok değer verdiği ev eşyalarından biri olan halılarınızı bilinçsiz, tecrübesiz ve eğitimsiz kimselere emanet etmeyin. Bilinçsiz, tecrübesiz ve eğitimsiz kişilere emanet ettiğiniz halılardan çok kötü sonuçlar alabilirsiniz. Halılarınız temizlenmediği gibi zararda görebilir. Örneğin bilinçsizce bir yün halıya dökülen kimyasal halınızın üzerinde yanık lekeleri oluşmasına sebep olabilir. Halınızın renginin kalıcı olarak matlaşmasına neden olabilir. Çorlu halı yıkama konusunda profesyonel olarak eğitim almış ekibimiz ile her çeşit halıya uygun ilaçlarımız bulunmaktadır.

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Halılıarım tertemiz ve mis kokulu güler tuzlu hizmetiniz için tik ederim

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Kaliteli hizmet Güvenilir firma Çok memnun kaldım

 • yorum yazan kişi

  5/5

  oğlum askerden gelmeden önce halı ykama kararı aldım ve dalin halı yıkama tam zamanında halılarımızı pırıl pırıl getirdi. teşekkür ederim.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Güzel bir halı yıkama firmasıdır. Güler yüzlü hizmet.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Güzel hizmet veren bir halı yıkama firması. Çorlu hali yıkama hizmetlerinin öncülerinden.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Gerçekten işini hakkı ile yapan bir firma, çorum halı yıkama hizmetlerinde bence 1 numara dalin halı yıkamadır.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Halı yıkama da antibakteriyel temizlik çok önemli bir etkendir . Bu yüzden tercih edilmeli

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İlk defa halilarimin temiz yıkandığını farkettim ve yün yorganlarım gercekten mis miss

 • yorum yazan kişi

  5/5

  çorluda çok yere halı yıkattım bu kadar temiz yıkayanı görmedim. elinize sağlık

 • yorum yazan kişi

  5/5

  çorlu ve ergene dışına servisleri yokmuş :((

 • yorum yazan kişi

  5/5

  bir kaç defa yıkattım her defasında halılarım daha bir parlamış ve daha bi yumuşamış olarak geldi. gerçekten çok temiz yıkıyorlar tebrik ederim inşallah böyle devam ederler

 • yorum yazan kişi

  5/5

  halılarımızı yıkattık bence güzel yıkıyolar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çorlu halı yıkama işinde iyi dalin halı yıkama

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!