Dekoinox | Paslanmaz Krom Bayrak Direği | Gaziantep

Dekoinox | Paslanmaz Krom Bayrak Direği | Gaziantep

Online
Altın
Dekoinox | Paslanmaz Krom Bayrak Direği | Gaziantep
İbrahim Halil Dalgacıoğlu
Mavikent Mahallesi 135019 Nolu Sokak No:44/a
Şahinbey , Gaziantep
İş Alanları

Makine - Metal

Dekoinox Gaziantep Ve Bölgesinde Olarak Paslanmaz Ve Krom Bayrak Direği, Havuz Merdiveni, Balkon Korkuluğu, Alüminyum Korkuluk İmalediyoruz Ve Uyguluyoruz.

Dekoinox | Paslanmaz Krom Bayrak Direği | Gaziantep Hakkında

Firmamız 2000 yılında Paslanmaz sektörüne SÜSLER METAL DEKORASYON ismi ile girmiştir. Gaziantep'te kurulmuş olan firmamız her geçen gün en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak üretimi gerçekleştirmektedir. Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedefleyen firmamız 2011 yılında firma ismini DEKOİNOX PASLANMAZ olarak devam ettirme kararı almıştır.

Firmamız; çalışma alanı  Krom, Alüminyum, Balkon, Ahşap,Pleksi,Camlı Balkon, Merdiven Paslanmaz  Korkulukları, Havuz MerdivenleriPaslanmaz Bayrak Direği, Markiz, Mağaza Raf Dekorasyonu,Metal Stand ,Fiksaj,Fikse  Arabası ,özel İmalat Paslanmaz gaziantep paslanmaz çelik , krom,alüminyum boru,kutu,profil,sac,manson,nipel, hex redüksiyon  ,cam tutucu ,hexagonal, körtapa,dişli ,contalı rakor, konik rakor, dişli, kuyruklu dirsek,dişli , inegal tee,üç parçalı küresel,düz ,vana ,kaynak boyunlu ,150lb,paslanmaz slip-on paslanmaz baskılı döner,paslanmaz kör flanş,dikişli ve dikişsiz dirsek, kep,eksantrik redüksiyon,  malzemeleri, basamakları, ,ferforje , prapet üstü, çatı,demirci,kaynakçı ,cam, közde, kızarmış piliç ,tavuk döner makinesi, yedek parça imalat,krom manşon, merdiven korkuluğu bağlantı elemanları,aksesuarı  üretimi ,satışı, fiyatları, firmaları,   Ürünler ile kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam edecektir.

Misyon ve vizyon çalışmalarındaki kalite anlayışı ve güven hissi ile sektördeki başarısını ve ismini kısa sürede duyurmuştur. Yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır. Firmamız deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile sürekli gelişerek büyük adımlarla hizmetlerine devam etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00–19:30
Cumartesi 08:00–19:30-
Pazar Tatil-
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!