Duru Temizlik | Çorlu Ev ve Ofis Temizlik Hizmetleri

Duru Temizlik | Çorlu Ev Ve Ofis Temizlik Hizmetleri

Cep Onaylı
Altın
Duru Temizlik | Çorlu Ev Ve Ofis Temizlik Hizmetleri
Duru Temizlik
Ali Paşa Mh. Çetin Emeç Bulvarı Akemler Sitesi A Blok No:108-112
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Temizlik Hizmetleri

Duru Temizlik Olarak Çorlu'da Temizlik Hizmetleri Vermekteyiz. Çorlu Ev, Ofis, Fabrika, İnşaat Ve Bankalar İtina Ve Özenle Temizlenir.

Duru Temizlik | Çorlu Ev Ve Ofis Temizlik Hizmetleri Hakkında

Duru Temizlik | Çorlu

Temizliğin öneminin farkındayız ve bu yüzden sektördeyiz. Firmamız Çorlu'da kuruldu ve tüm Trakya bölgesine ulaşmaktayız. 

Günümüzde her firmanın diğerlerinden farklı olmak ve rakiplerinin önüne geçmek için müşterilerine verdiği hizmeti arttırması gerekiyor. Bu hizmetler sadece firmanın hizmet verdiği alan da değil Müşterinin dikkati ile göze çarpacak detaylarda da olmalıdır.

Temizlikte firmaların müşterilerine sunmak zorunda olduğu hizmetlerden bir tanesi. Örnek verecek olursak bir banka her ne kadar müşterilerine uygun fiyatlı kredi teklifleri ve benzeri hizmetler verse de banka şubesinin iş ortamının havasız ve pis olması bu bankanın müşteri potansiyelini olumsuz etkileyecektir. Çorlu ve çevresinde Çorlu temizlik alanında yıllardan bu yana hizmet veren temizlik personellerimiz sayesinde iş yeri ve evleriniz için yüksek kaliteli temizlik hizmeti sağlıyoruz. 

Duru temizlik olarak nasıl amacımız her zaman müşterilerimize üst düzey hizmet sunmaktır. İç ve dış cephe temizliğinde zamanın en iyi teknolojisini kullanan personellerimiz sayesinde verdiğimiz hizmetin her noktasından memnun kalacaksınız. Temizlik hizmetlerinde personelin hassasiyeti ve çalışma prensibi her ne kadar yüksek olsa da kullanılan malzemelerin de kaliteli olması hizmeti etkilemektedir. Duru temizlik olarak piyasada bilinen en kaliteli temizlik malzemelerini kullanıyor ve hizmet kalitesinde düşürmemek için ikinci sınıf temizlik malzemelerinden her zaman kaçınıyor ve böylece kendimizi diğer Çorlu temizlik firmalarından ayırıyoruz. 

Firmamız bünyesinde sadece ev, işyeri, ofis ve benzeri mekanlar için temizlik hizmeti değil aynı zamanda mobilya temizliği alanında hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte mağazamızda toplu temizlik malzemesi satışı da yapılmaktadır. Siz de ev ve iş yerinizin temizlik işlerini güvenilir ve emin ellere bırakmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


flo ayakkabi kapakli corlu temizlik


Hizmetlerimiz
Ev Temizliği Fabrika Temizliği
Ofis Temizliği Dış Cephe Temizliği
Banka Temizliği Okul Temizliği
Koltuk Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik
Toptan Deterjan Satışı Apartman Temizliği

Profesyonel Destek, En Detaylı Temizlik, Sağlıklı Ortamlar


degirmenkoy apartman temizleme


Ev Temizliği

Türkiye'nin en önemli sektöründe Duru Temizlik olarak hizmetlerimizi profesyonel portföy çerçevesinde ev temizliği ve talepler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetler çerçevesinde sorunların çözümünde kullanabileceğiniz şekilde sizlerin evini pırıl pırıl yapmaya geliyoruz. Tamamen profesyonel bir ekip ve elemanlarımız ile tüm temizlik işlemlerini müşterilerimizin talebi doğrultusunda tamamen camların iç dış temizliği, küvet, lavabo, fayans, banyo, mutfak ince temizliği, dolap kapakları ve en iyi hijyenin sağlanması için ev temizliği firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti sağlayarak evlerinizi en temiz hale getiriyoruz. Güvenlik konusunda son derece memnuniyet sağladığımız, belgelerimiz ve sigortalı, tecrübeli ve adli sicil kontrol edilen personellerimiz ile evlerinize her türlü bakımı sağlayabileceğimiz desteği sağlamak isteriz.


Ofis Temizliği

Evden daha çok zaman geçirdiğiniz ofislerinizde, ofis temizliği ile temiz ve sağlıklı ortamlar sağlamak isteriz. Yetkili temizlik firmaları arasında hizmet şartları ve koşulları bakımından tamamen hijyenik bir çalışma ortamının gerektiği bilinirken, sizlere doğru tercih sunarak en uygun fiyatlara temizlik işlemlerinizden en hızlı şekilde kurtarabiliriz. Daha kolay ve pratik çalışma vaktinizi harcadığınız noktaları sağlıklı hale getirmek bizim için büyük bir görev haline geldi. Genellikle hafta sonları, akşamları ya da istediğiniz bir vakitte temizlik işlemlerimizi sürdürerek sizleri hiçbir şekilde rahatsız etmiyoruz.


Fabrika Temizliği

Fabrikalarda ofis ve üretim alanların, bahçe ya da dış alan temizlik noktalarında profesyonel ekip yardımı ile hiçbir eksik olmadan tamamen detaylı temizlik hizmeti sağlıyoruz. Soyunma odası, lavabolar, banyolar, mutfak ekipmanları, mutfaklar, ofis zemin ve camları olarak detaylı her yerde makine ve ekipmanların en uç işlemine kadar temizlik sağlıyoruz. Profesyonel temizlik ekipmanların fabrika temizliği ile belirlenen keşiflerde kimyasal madde kullanımları ile yapılarınıza zarar vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İnsan sağlığını hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyen maddeler ile hiçbir ekipmanlarınızda zarar oluşmayacağının garantisini sunuyoruz. En iyi temizliği arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İşini güzel yapan bir temizlik firması, Çorlu'da ki bir numaralı firmadır temizlik konusunda.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çok iyi hizmet veren bir temizlik firması. Çorlu temizlik firmaları arasında başı çeker hertürlü.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  güzel bir temizlik firmasına benziyor kaliteli işini iyi yapan firmalar önemli hemde istanbula yakın

 • yorum yazan kişi

  5/5

  temizlik aslında çok zor meslek hakkıyla temizlik yapan firma bulmak da çok zor bu devirde ama duru temizlik bu konuda iddialı sanırım denemek istiyorum

 • yorum yazan kişi

  4/5

  temizlik firmaları arasında Çorlu'da en iyisi sizsiniz.

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Fabrika içi ve beyaz yaka ofisleri temizlenecek fiyat alma durumumuz var mı? Fabrikamız Çerkezköy yolu üzerindedir.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  apartman temizliği için fiyat alabilir miyiz? yerimiz Çorlu'da.

  Duru Temizlik
  Bizi ararsanız detaylı bilgi verebiliriz. (0538) 882 56 72 (0539) 370 67 39 (0282) 692 20 62
  İsmail akar
  15daire bir apartman ın merdiven leri ni temiz lik ücreti ne kadar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!