Efe Su Arıtma | Çorlu | Tekirdağ

Efe Su Arıtma | Çorlu | Tekirdağ

Altın
Efe Su Arıtma | Çorlu | Tekirdağ
Şükrü Birol
Reşadiye Mahallesi. Şinasi Kurşun Caddesi. No: 64/c
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Su Arıtma Sistemleri

Çorlu Su Arıtma Denildiğinde Akla Efe Su Arıtma Gelir. Çorlu Ve Trakya Bölgesinde Su Arıtma İhtiyacınızı Karşılıyoruz.

Efe Su Arıtma | Çorlu | Tekirdağ Hakkında

Efe Su Arıtma | Çorlu

Efe su arıtma olarak sektördeki 15 yıllık tecrübemiz ile sizdeğerli halkımızın sağlıklı ve lezzetli su içebilmesi için çalışıyoruz.Şirketimizin kurucusu Şükrü BİROL  2002 senesinde özel bir şirkette yönetici olarak sektöre ilk adımını atmıştır. Bu şirkette başarılarla dolu bir 9 yıldan sonra kendi ekibi ile farklı bir şirkette görev almıştır. Buradada 2 yıl boyunca kendilerine tecrübe katan Şükrü Birol ve ekibi Çorluda su arıtma cihazları konusunda profesyönel bir tecrübeye sahip olmuştur. Büyümeyi ve Çorlu arıtma denince ilk akla gelen kişi ve kuruluş olmayı hedefleyen Şükrü BİROL 2014 yılında kendi şirketini kurarak sektöre farklı bir bakış açısı ve hizmetin en kalitesini getirmeyi bir görev edinmiştir.

Çorluda su arıtma konusunda yetkili bayilikleri ve su arıtma cihazları servisi olan Çorlu Efe Su arıtma aynı zamanda satış hizmetide sunmaya başlamıştır. Çorluda su arıtma olarak başladığımız bu yolda şu anda tüm Trakyaya ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Yeni Dekorasyonumuzu Gördünüz Mü?

Yenilenmek ve çağa ayak uydurmak her açıdan çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için mağazamızın dekorasyonunu yeniledik. Mağazamızın yeni halini hemen yukarıdaki görsellerden ve internet sitemizden görebilirsiniz.  Cihazlarımızı daha yakından tanımak için mağazamızı ziyaret edebilir ve bir fincan kahvemizi içebilirsiniz.


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Su arıtma Hizmeti verdiğimiz yerler :  Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Velimeşe, Saray, Silivri, Çatalca, Lüleburgaz, Muratlı,(köyler) kısacası tüm Trakya bölgesinde Su arıtma konusunda hizmetimiz vardır. Biz işimizi sevgiyle ve istekle yapıyoruz. Bu sayede tümmüşterilerimizi bir aile sıcaklığıyla görüp onların Su arıtma cihazlarını tüm titizliğimiz ile kurarak onlara sağlıklı bir hayat sürdürmelerini sağlıyoruz. Günümüzde gelişen sanayi gibi bir çok etkenler çevremizi kirletmektedir. Bizler sizleri yani ailemizi korumak Su arıtma sistemi ile sağlıklı ve lezzetli sular içmenizi istiyoruz. 

Efe su arıtma sistemleri 15 yılı aşkın tecrübesi ile Tekirdağ-Çorlu’da siz değerli müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile ürünler temin etmektedir. Temelleri 2000’li yıllara dayanan şirketimiz Şükrü Birol tarafından 2012 yılında resmi bayilik ile kurulmuştur. 15 yıllık tecrübeyi hizmet vermek için değerlendiren Şükrü Birol bugün Çorlu arıtma sistemlerinin önde gelen isimlerinden birisidir.

Efe su arıtma sistemleri sadece kişisel evler için değil binalar ve fabrikalar içinde arıtma sistemleri sunmaktadır. Fabrikalarda merkezi su sistemine arıtma tesisleri kurularak fabrikaların temiz su ihtiyacı karşılanır. Ayrıca binalarda da merkezi su sistemlerine arıtma araçları kurularak yine bütün bir binanın temiz su ihtiyacı karşılanmış olur.

Sadece binalar ve fabrikalar için değil, kişisel evler içinde arıtma sistemleri sunan Efe su arıtma Çorlu su arıtma denince akla gelen ilk isimlerden birisidir. Eviniz için hem merkezi hem de merkezi olmayan arıtma tesisleri temin eden Efe su arıtma kaliteli hizmetinden ödün vermez. Kişisel eviniz veya iş yeriniz için temin edebileceğiniz arıtmalar çeşit çeşittir ve her birinin farklı filtreleri bulunur.


Su Arıtma Cihazları Bütçenize Katkı Sağlar

Efe su arıtma sistemleri ile evinizde her daim temiz su bulundurabilir ve en önemlisi sürekli satın aldığınız sağlıksız ve pahalı damacanalardan da kurtulabilirsiniz. Efe su arıtma sistemleri ile edineceğiniz temiz su sizlere yılda en azından 2000 TL kazandırır. Bu sayede hem temiz su elde edersiniz hem de paranız cebinizde kalır.

Efe su arıtma 15 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmeti bir borç bilir. Şirketimizin kurucusu ve genel yönetim başkanı olan Şükrü Birol daha önceden çalıştığı şirketten ayrılıp kendi işinin patronu olmak istemiş ve kendisine yepyeni ve tecrübeli bir ekip kurarak bu işi başlatmıştır. Günümüzde su arıtma deyince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Efe su arıtma kendini günden güne geliştirerek kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

2012 yılında resmi bayilikle hizmetine başlayan Efe su arıtma sistemleri deneyimli kadrosu, tecrübeli çalışanları ve kaliteli hizmet ilkesi ile su arıtma işine yeni bir boyut kazandırmıştır. Şirketimiz Tekirdağ – Çorlu bölgesinde hizmet vermektedir ve Çorlu arıtma alanında lider firmalardan birisidir. Binalarda merkezi arıtma sistemi ile temiz su hizmeti veren firmamız ayrıca fabrikalara da arıtma sistemleri temin etmektedir. Çorlu su arıtma için bilinen adreslerden biri olan firmamız merkezi sistemlerin arıtma işlemlerini yaptığı gibi kişisel daireler içinde arıtma sistemleri ve araçları temin etmektedir.

5 Adet birbirinden farklı ve kaliteli filtre ile Efe su arıtma hepimizin temel kaynağı olan suyu evinize kadar tertemiz bir şekilde ulaştırmayı sağlar. Ayrıca tank ile de evinizde 12 litreye kadar su arıtabilir ve depolayabilirsiniz. Efe su arıtma sistemleri bütün hizmetleri ile siz değerli müşterilerini memnun etmeye çalışır. Sizlerde temiz su için Efe suyu tercih edin!

Çorlu'da su arıtma denildiğinde akla ilk biz geliriz.


 

Anahtar Kelimeler: çorlu su arıtma, çorlu arıtma, aquatürk çorlu, efe su arıtma, tekirdağ su arıtma, water, water box, çorluda su arıtıcı firmaları,

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çok güler yüzlü ve cana yakın kişiler hizmetleri de bir o kadar iyi, su arıtma konusunda çok iyiler.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İyi bir su arıtma sistemi her eve lazım, sular çok klorlu zararlı bakteriler içeriyor.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Su arıtma firmaları içerisinde en iyiler arasındadır kesinlikle efe su arıtma. Çorlu su arıtma firması arıyorsanız kesinlikle tavsiye edilesi bir su arıtma firmasıdır.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İlgili, güler yüzlü ve sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile mükemmel hizmet.. başarılarınızın devamını dilerim Allah yolunuzu açık etsin..

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Vermiş oldukları hizmet ile Çorlu'da bir numara olduklarını söyleyebilirim. Evime ve işyerime taktırdım. Arıtmalarından çok memnun kaldım. Senelik bakım takiplerini de kusursuz yapıyorlar. Teşekkürler Şükrü Bey

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Harika :)

 • yorum yazan kişi

  5/5

  2 sene önce arıtmamızı bu firmadan aldık ve gerçekten çok memnunuz.Filtrelerimiz zamanında değişiyor.Şirket sahibi ve ekibine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.işlerinde çok başarılılar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Efe arıtma bi harika.kullanmanızı tavsiye ederim

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Tekirdağ merkezde oturuyorum 3 yıl önce bu şirketten su arıtma cihazı aldım damacana almaktan kurtuldum sürekli gelip filtre değişimini yapıyorlar burda düşüncelerimi tarafsızca belirtmek istedim

 • yorum yazan kişi

  5/5

  bu firmadan su arıtma cihazını 3 yıl önce aldım düzenli olarak filitrelerimin değişimini ve su ölçümlerini yapıyorlar memnunum

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Her hafta 2 damacana su tüketiyoruz. Su arıtma cihazı aldım.Memnunum.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Suyun kirlenmesine karşı evlerimize sular belediyelerce su arıtma cihazı ile ulaştırılmakta amabu arıtma artık yetersiz. Tezgah altıbsu arıtma cihazları ile sağlıklı suya kavuşabilirsiniz.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  su arıtma cihazı aldım ve memnunum. filtrelerimiz zamanında ve uygun fiyattan değiştiriliyor.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çok iyi

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!