Eryılmaz Hurda Metal | Çorlu Hurdacı

Eryılmaz Hurda Metal | Çorlu Hurdacı

Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Eryılmaz Hurda Metal | Çorlu Hurdacı
Cihan Eryılmaz
Hatip Mh. Ali Osman Çelebi Blv. No:4
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Hurdacılar

Eryılmaz Hurda Ve Metal Olarak Çorlu Hurdacı Sektöründe Uzun Yıllardır Güvenle Çözüm Üretmekteyiz.

Eryılmaz Hurda Metal | Çorlu Hurdacı Hakkında

Çorluda Hurda Alımında Farklılığımız 

Hurda geri dönüşümün mihenk taşı niteliğindedir. Her nevi atıklar, saç, torna, izabelik, presli, demir çelik, kağıt, alüminyum plastik, metal, ana kart, bakır, çinko gibi daha pek çok türde; her çeşit atıklarınızı piyasa değerinde ve hem de yerinizde almaktayız. Hurda hammadde olduğundan ülkemiz açısından cari açık noktasında çok önemli ve önemi yadsınamaz bir gerçektir.  Çorlu hurdacı hem bireysel kaynakların en iyi şekilde kullanılması ve geri dönüşümün sağlanması ve hem de bireyin yanı sıra ülke ekonomisinin kazanması açısından da görevini titizlik; ve üstün gayretle yürütmektedir. 
 
Bu kapsamda firmamıza uzun yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimi ve tam kadro ekibi ile sürekli sahadayız. Bize her zaman ulaşmanız 7 gün 24 saat mümkündür. Çorlu hurdacı olarak temel ilkemiz aldığımız her işi en iyi netice ile sonuçlandırarak müşteri memnuniyetini artırmaktır. İşimizde ciddiyetten dürüstlükten asla taviz vermemekteyiz.
 
 Bize telefon açtığınızda hurdalarınızın yerini söylemeniz yeterli. Çorlu hurdacı hemen hurdanızın niteliğine göre ekipman ve uzman ekibimiz yerinize gelecek; ve siz hiç bir şey dokunmadan bütün hurdanız değerinde ve nakit olarak dürüst ve şeffaf anlayışımızla alınacaktır.
 
 Hizmetlerimiz Neleri Kapsamaktadır?
 
Müşteri ve insan odaklı yaklaşımı temel ilke kabul eden firmamız; müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerini her gün çeşitlendirmekte, profilini geliştirmektedir. BU hizmetlerimizden bazıları ele alındığında, her çeşit hurda ticareti, alım satım, vinçle taşıma hurda kazan söküm ve kesimi, iade ürünlerin imhası, deponun temizlenmesi, binanın yıkımı ve taşınması, konteyner yardımı ile hurda taşınması, elektronik kantarımızla hurdalarınız yerinde tartım, büyük makine hurdalarınızda vinç ile tartım, tadilattan önce hurda kesilmesi ve nakli hizmetlerimizden bazılarıdır.

Çorlu Geri Dönüşüm Hizmetleri

Eryılmaz Hurda olarak Çorlu'da geri dönüşüm hizmetleri vermekteyiz.

 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  fabrikamızın hurdaları için iletişime geçildi.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  merhabalar atölyemizde çıkan hurdaların satışını yapmak istiyoruz. Atölyemiz Çorlu eski sanayi mevkiinde bulunmakta.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  elimizde hurda bir araç var trafikten düştü brodway alış fiyatı nedir? aracımız Çorlu'da.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!