Garanti Elektronik | Kayseri Televizyon Servisi | Tv Tamiri

Garanti Elektronik | Kayseri Televizyon Servisi | Tv Tamiri

Cep Onaylı
Online
Altın
Garanti Elektronik | Kayseri Televizyon Servisi | Tv Tamiri
Garanti Elektronik
Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No:17 D/c 38030
Melikgazi , Kayseri
İş Alanları

Elektronik

Firmamız Uzun Yıllardan Beri Kayseri'de Tv Tamiri, Televizyon Servisi Lcd Tamiri, Çanak Anten, Uydu Sistemleri Vb. Hizmetleri Vermektedir.

Garanti Elektronik | Kayseri Televizyon Servisi | Tv Tamiri Hakkında

Firmamız Kayseri'de kurulmuştur. Televizyon tamiri, uydu sistemleri ve çanak montajı hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti, ürün ve işçilik kalitesi ilk önceliğimizdir. Sizlere profesyonel usta ekibimizle hizmet vermekten gurur duyarız.

Halledilecek bir yığın işiniz ve az zamanınız mı var? 1982 yılında kurulan Yılmaz Elektronik olarak uzun yıllardır Kayseri uydu sistemleri ve çanak kurulumu konusunda sektörümüzün öncüsü olarak sizlerin hizmetinizde yer almayı sürdürüyoruz. İstediğiniz işi istediğiniz sürede teslim ediyor ve sizlere en uygun ücret karşılığında sıfır hata garantisi veriyoruz. Kayseri kamera sistemleri konusunda tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan Yılmaz Elektronik olarak bu alanlardaki çeşitli işlerinizi en uygun şekilde yerine getirmek için yoğun çaba gösteriyoruz.

Kayseri ili sınırları içerisinde ihtiyaç duyduğunuz çanak anten sistemini beklentilerinize uygun şekilde profesyonel ekibimiz tarafından kuruyor ve sürecin öncesi ve sonrasında her türlü destek ile yanınızda oluyoruz. Uygun fiyat ve profesyonel iş garantimizle müşterilerimize en kısa zamanda en uygun işi teslim etmek için çalışıyoruz. Ürün ve iş kalitesi önceliğimizle sizlere hizmet veriyor ve iş kalitesi ile beklentilerinizi ön planda tutuyoruz.

Televizyon tamiri, uydu sistemleri satış ve servisi ve çanal anten sistemleri gibi birçok farklı alanda Kayseri ilinde bulabileceğiniz en kaliteli hizmeti en uygun fiyat prensibiyle sizlere sunuyoruz. Her türlü elektrik-elektronik işlemleriniz için tercih edebileceğiniz Yılmaz Elektronik olarak uzun yılların getirdiği tecrübe ile en uygun fiyat ve en kaliteli iş felsefesini ön planda tutarak her zaman müşterilerimizin yanında hizmet veriyoruz.


Günümüz teknolojisinde televizyon üretimi yüzde yüz kusursuz üretilmiyor. Bir süre sonra problemler oluşuyor. Kayseri bölgesinde led tv, lcd tv ve her türlü televizyon tamiri yapmaktayız.

Televizyonlarımızda görüntü olmadığında elektronik malzemelerin birleşmesinin bir anlamı yoktur. Televizyonlarımıza görüntü gelebilmesi için bir uydudan sinyal almanız gerekir. Uydu işlerinizi ve montajını Kayseri'nin her bölgesini yapıyoruz. Uzun yıllardır Kayseri'de hizmet veriyoruz. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Ben hiç sevmedim televizyon verdim Led değişecek dediler ama tamir yapmış şeref elektronik hemen önümde yaptı

 • yorum yazan kişi

  5/5

  10 yıl önce çanak anten kurdurdum çok zor bir yere kurulum yaptılar . gayet iyiler.

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Kayseri'de yaşıyorum mutfak dolaplarımın içine ve üzerine led tesisat döşetmek istiyorum. ledin metre fiyatını işçilikli olarak buradan yazar mısınız?

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Led aydınlatma konusunda uzman bir ustamız.

  Fatih Yılmaz
  Teşekkür ederiz.
  Aslan
  kaliteli ustalığınızdan dolayı biz teşekkür ederiz.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  daha önce çalıştıgımız bir firma Çokta başarılı bir firma

  Fatih Yılmaz
  Teşekkürler Erol Bey, sizinle her zaman çalışmak isteriz.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!