Gümüş El Tesisat | Turkuaz Trakya Bayii ve Yetkili Servis

Gümüş El Tesisat | Turkuaz Trakya Bayii Ve Yetkili Servis

Cep Onaylı
Altın
Gümüş El Tesisat | Turkuaz Trakya Bayii Ve Yetkili Servis
İsmail Gümüş
Muhittin Mahallesi Zeytin Dalı Sokak Kristal Konakları B Blok No: 3/b
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Sıhhi & Su Tesisatı

Gümüş El Tesisat, Turkuaz Trakya Bölge Bayii Ve Yetkili Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.

Gümüş El Tesisat | Turkuaz Trakya Bayii Ve Yetkili Servis Hakkında

Gümüş El Tesisat 2002 yılından beri tesisat ve tadilat hizmetleri vermektedir. 

Turkuaz Trakya Bölge Bayii ve Yetkili Servisi


Karot
Karot makinesine ihtiyacı olan kişilerin makineyi satın almasına gerek kalmadı gümüş el tesisat sizler için makineyi aldı inşaatta beton delmek için veya beton kesmeniz gerekti hemen gümüş el tesisata ulaşarak karot makinesi isteyebilirsiniz. Bu sayede karot makinesine 3000 TL vermek yerine daha az para vererek işini halletmiş olursunuz Çorlu'da karot ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak gümüş el tesisat karot işinde bir numaradır sizler için en uygun fiyatı vermekte sizde gümüş el tesisata telefondan veya adresinden ulaşarak karot makinesi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Su Kaçak Tespit
Gümüş el tesisat sayesinde kaçak su tespiti makinesine 6000 TL vermek yerine daha az para vererek ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz evinizde su kaçağı olması durumunda zorunlu olarak kaçak su tespiti makinesi almanız gerekmektedir. Bu durumu önemseyin çünkü alt komşunuzun evi kaskolu ise kasko sayesinde ev tamir gerektiği için boya yaptırması gerekirse komşunuzun boyacının parasını sizden kuruşu kuruşuna kadar alama imkanı sunuyor kasko. Bu yüzden gümüş el tesisat sizlere kaçak su tespiti makinesini uygun bir fiyat karşılığında evinize gelerek kaçağı tespit eder ve su kaçağını hemen tamir eder bu sayede hem komşunuza rahatsızlık vermemiş olursunuz hem de çok uygun bir fiyata bu sorunu çözmüş olursunuz.


Mekanik Tesisat
Mekanik tesisatınızda bir sorun oluştuğunda hemen Gümüş El Tesisata ulaşabilirsiniz işinde bir numara olan gümüş el tesisat mekanik tesisat alanında her türlü mekanik tesisatı yapmaktadır. Gerek ısıtma tesisatı gerek sıhhi tesisat, yangın tesisatı, klima tesisatı, havalandırma tesisatı, basınçlı hava tesisatı, asansör tesisatı, medikal gaz tesisatı, güneş enerjisi tesisatı, doğalgaz tesisatı, havuz tesisatı, buhar, kondends kızgın su ve kızgın yağ tesisatı gibi her açıdan mekanik tesisat işini yapmakta. Gümüş El Tesisat işinde bir numaradır mekanik tesisat işini mükemmel bir şekilde yapmaktadır mekanik işiniz olduğunda direkt olarak gümüş el tesisata ulaşın nerede ise herkes mekanik tesisat döşetmek istediğinde gümüş el tesisata ulaşmaktadır sizde mekanik tesisat ustasına ihtiyaç duyduğunuzda gümüş el tesisata ulaşabilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Ofisimiz için tüm çalışmalarımızı birlikte gerçekleştirdik, ellerine sağlık her şey çok güzel oldu.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  İş performansınız süper çok hızlı temiz.

  İsmail gümüş
  Teşekkür ederim müşteri memnuniyeti bizim için herzaman önemlidir

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!