Hamle Çelik Kapı | Çorlu | Tekirdağ

Hamle Çelik Kapı | Çorlu | Tekirdağ

Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Hamle Çelik Kapı | Çorlu | Tekirdağ
Hüseyin Fırat
Zafer Mahallesi 2 A 9 Blok No: 2 (Yeni Sanayi Sitesi)
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Çelik Kapı

Hamle Çelik Kapı Olarak Çorlu'da Çelik Kapı Hizmetleri Vermekteyiz. İmalattan Halka Görüşü İle Çalışmaktayız.

Hamle Çelik Kapı | Çorlu | Tekirdağ Hakkında

Hamle Çelik Kapı

Çorlu daki showroom da en son modelleri görebilirsiniz.   

Günümüzde güvenlik konusu çok önemlidir. Evinizin, ofisinizin, apartmanınızın en önemli kısmı kapısıdır. Kapınız sağlam olursa içiniz de rahat olur. Sınırsız çeşitlermizle kaliteyi, güveni, görsel güzelliği önemseyerek ürünleri tasarlıyoruz. Biz çorlu çelik kapı denildiğinde akıllara ilk gelen çelik kapı imalatçısı olarak akıllara kazınmak istiyoruz. Amacımız doğrultusunda müşterilerimizi memnun etmek için hiç bir maliyetten kaçmıyoruz. Çorluya çevre illere yani bütün Trakya bölgesine uzun yıllardır çelik kapı hizmeti vermekteyiz. 


Çorlu Çelik Kapı Hizmeti

İnsanların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan barınma ihtiyacının ardından bu ihtiyaca güvenlik eklenmektedir. Bundan 40 belki 50 sene öncesini düşündüğümüz zaman, insanlar mahalle içlerinde evlerinin dış kapısını bile kilitleme ihtiyacı hissetmezdi. Ancak zamanımıza dönüp baktığımızda artık kişilerin konut için aldığı güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede olduğunu görüyoruz. Çelik kapılar da bu güvenlik önlemlerinin başında yer alıyor. Diğer kapı çeşitlerine göre geçilmesi çok daha güç olan çelik kapılar, evinizde değerli eşyaların ve de en önemlisi sizin güvenliğinizi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. 

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde hizmete başlayan Hamle Çelik Kapı, sektörde müşteri odaklı çalışması ile tanınan nadir firmalar arasında yer alıyor. Hamle Çelik Kapı, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Zevkinize göre modern, klasik ve ahşap görünümlü olmak üzere yüzlerce farklı modeli tek çatı altında Hamle Çelik Kapı’da bulabilirsiniz. Ürün kataloğunun yanı sıra showroom çelik kapı modelleri ile de dikkat çeken firma diğer Çorlu çelik kapı firmaları arasından kendini birkaç adım öne çıkarmış durumda. 

Tekirdağ başta olmak üzere çevre illere de hizmet veren Hamle Çelik Kapı, kendi imal ettiği ürünler ile tüm Trakya bölgesinin en çok tercih edilen çelik kapı markası olma yolunda hızla ilerliyor. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Kaliteli, Uygun, Dürüst Firma.

  Angel
  Kac para apartman kapi kale mekanizm

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çorlu’da bulunan ofisimizin çelik kapısını takan Hamle Çelik Kapı’ya teşekkür ederiz.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!