İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat | Şahinbey | Şehitkamil | Cambalkon

İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat | Şahinbey | Şehitkamil | Cambalkon

Cep Onaylı
Altın
İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat | Şahinbey | Şehitkamil | Cambalkon
İbrahim Halil Dalgacıoğlu
Yeşilevler Mahallesi 140 Nolu Cadde No:162/a
Şahinbey , Gaziantep
Güney İnşaat Taahhüt Olarak Gaziantep Ve Merkez İlçeleri Şahibnbey, Şehitkamil Bölgelerinde Cam Balkon Uygulama Ve Montaj Hizmeti Vermekteyiz.

İbrahim Dalgacıoğlu İnşaat | Şahinbey | Şehitkamil | Cambalkon Hakkında

Şahinbey ve Şehitkamil Cam Balkon

Cam dekorasyon ve ayna imalatı ile köklü bir firma olarak kurulan ve bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren Şahinbey cam balkon, faaliyetlerini en profesyonel şekilde devam ettirmektedir. Bu dönemde çok yaygın olan balkon kapatma ve cam balkon modasının oldukça popüler olduğu sektörde her gün yenilenen ve tecrübelerimizi genişleterek devam ettiren bir yapı sahibiz. Firmamız çeşitliliğini ve farklılığını ortaya koyarak bu süre zarfında balkon kapatma sisteminin yanı sıra geçtiğimiz senelerde işyerleri için tasarlanan eşisiz bir sürgü sisteminin imalatını yapmaktayız. Geliştirdiğimiz portföy ve su sızdırmazlığına garanti sunuyoruz. Son teknoloji ürünler, iş anlayışı, temiz çalışma ortamı ve hizmet anlayışımız ile hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Tecrübe, Profesyonellik ve Titizlik

Bugüne kadar geçen süre zarfında her gün firmamız geliştirdiği ve senelerin vermiş olduğu tecrübeler dayanarak, sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri ürünlerimizin tescil belgeleri, faydalı model belgeleri ve ürün tescil belgelerinin cam balkon sistemlerinin montaj sırasında ürünümüzün garanti belgesine bir dosya halinde sizlere sunarak cevaplamak istiyoruz. Şahinbey & Şehitkamil cam balkon olarak, firmamızın sözün özü olarak gerçek bir üretim gerçekleştirerek sizlere kendini daima yenileyen malzemelerimiz ile güvenimizi bir arada tutarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Profesyonel iş anlayışı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizi, son teknoloji ürünler ile harmanlayarak daima kendimizi güncelleştirerek işlerimize yansıtıyoruz.


Kalite, Estetik ve Hizmet Anlayışı

Estetik ve yüksek dayanımı ile ekonomik tasarımlar gerçekleştirerek, kaliteyi birleştirmeyi firma anlayışı olarak benimsediğimiz bu sektörde Şahinbey cam balkon olarak ön planda kaliteli ve zamanında teslim anlayışını sizlere en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Son derece titiz çalışma ile ev ya da özel adreslere hiçbir zarar vermeden çalışmalarımıza imza atıyoruz. İhtiyacı olan eleman, teknik destek ve tüm taleplerinizde eksiksiz olarak hizmetinize sunulmaktadır. Cam balkon ile kalite ve en iyi hizmeti istiyorsanız, size en yakın şubemiz ve telefon ile mesleğimizin gerektirdiği etik kavramlar çerçevesinde firmamızla her şekilde anlaşabilirsiniz. Estetik anlayışı ile göze uygun gelen ve tam anlamıyla hitap şeklinize göre çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    5/5

    BU CAM BALKONLARIN ALÜMİNYUM KISIMLARINI YANİ ALTA VE ÜSTTE BULUNAN AKSAMLARI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BİRAZ UYDURUK VE KALİTESİZ YAPILMIŞ CAMLAR DA SIKINTI YOK 2 AYRI FİRMAYA GÖSTERDİM CAMLARLA BİRLİKTE KOMPLE DEĞİŞMEK GEREKİR DENDİ CAMLARI KULLANMAYACAKLARINI ATILACAĞINI BELİRTTİLER BU NASIL MANTIKTIRKİ MİLYARLIK CAMLAR KULLANILMIYOR ATILIYOR BU DOĞRUMUDUR BU BÜTÜN CAM BALKONLAR İÇİN GEÇERLİMİDİR LUTFEN BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM [email protected]

  • yorum yazan kişi

    5/5

    3 metre uzunlugunda 1.80 yüksekliğinde balkonumuza cam balkon yaptırmak isitiyoruz. Yerimiz gaziantep şehitkamil de. Maaliyetbortalama ne olur? Detay icin [email protected] a mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!