İktisat Lostra | Kayseri Ayakkabı Tamircisi

İktisat Lostra | Kayseri Ayakkabı Tamircisi

Cep Onaylı
Altın
İktisat Lostra | Kayseri Ayakkabı Tamircisi
Oğuzhan Dilsizoğlu
Sivas Caddesi Kayseri Forum 2. Bodrum L166
Melikgazi , Kayseri
İktisat Lostra Olarak Kayseri'de En Kolay Ulaşabileceğiniz Mevkiide Hizmetinizdeyiz. Ayakkabı Tamiratı Ve Onarımı İtina İle Yapılır.

İktisat Lostra | Kayseri Ayakkabı Tamircisi Hakkında

Hizmetlerimiz

 Ayakkabı Tamir  Çanta Tamir
 Ayakkabı Bakımı  Çanta Bakımı
 Ayakkabı Boya  Çanta Boyama
 Derimont Tamir  Kemer Tamir
 Derimont Bakım  Kemer Delme
 Derimont Boya  Kemer Tamir

Kişiye özel el yapımı ayakkabı siparişi yapılır.


İktisat Lostra

Kayseri'de yaşıyorsunuz ve ayakkabınızın tamire mi ihtiyacı var? Kayseri ayakkabı tamircisi İktisat Lostra olarak hizmetlerimizi sizlere en hızlı şekilde sunmak istiyoruz. Kayseri'de en kolay ulaşabileceğiniz yerde, tamirat ve onarım işlerinizi itina ile yapmak için sizleri bekliyoruz. Aldığınız ayakkabının boyasından, renginden ve her tür işleminden yararlanmak için firmamıza gelerek en iyi hizmeti alabileceğinizi söylemek isteriz. Kayseri Lostra olarak sizlere müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sunmak için tüm ayakkabı çeşitlerinde profesyonel olarak destek vermek için en kaliteli ekipmanlarımızla beraber kundura, spor ya da çeşit farketmeksizin ayakkabılarınızı onarmak istiyoruz.

Ayakkabınızı özlediniz mi? En çok sevdiğim ayakkabınızın topuğu mu kırıldı? Hemen gelin, ayakkabınızı eskisinden güzel yapalım.

Ayakkabı tutkusu olanlar, en sevdiği eski ayakkabısını canlandırmak için ve manevi ya da herhangi bir sebep olmaksızın o ayakkabısını tekrardan canlandırmak isteyenler, Kayseri ayakkabı tamircisi olarak hizmetinizdeyiz. Ayak sağlığınız, ayak konforunuzu önemsediğimiz için gerçekleştirdiğimiz tamirler ile doğru ayakkabıyı seçmek artık çok kolay olacak.

Yaz mevsimine yaklaşırken, ayak modasına dair istediğiniz renk seçiminde ayakkabılarınızı onarırken değiştirebilir, değiştirirken yeni bir ayakkabı yaratabiliriz. Kayseri Lostra olarak hizmetlerimizden her zaman en ekonomik şekilde yararlanmak için tamamen bütçe dostu tamirat işlemleri gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Değer verdiğimiz ayakkabılarınızı, eskisinden daha iyi yapmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek rüyalarınızı süsleyen ayakkabıları geri kazanabilirsiniz.


Ortapedik Taban, Masaj Pedi Taban, Koku Önleyen Taban, Terapik İç Taban, Jel Silikon Taban bulunur.

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    5/5

    lostra salonuna ihtiyacım vardı bu dükkanı gördüğüme gerçekten çok sevindim.

    İktisat lostra
    Yine bekleriz efendim iyi günlerde kullanın

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!