İtimat Elektrik | Çorlu Kamera ve Uydu Sistemleri

İtimat Elektrik | Çorlu Kamera Ve Uydu Sistemleri

Cep Onaylı
İtimat Elektrik | Çorlu Kamera Ve Uydu Sistemleri
Remzi Nazlım
Şeyhsinan Mahallesi.ferhat Kalfa Sokak. Hayriye Fetih Apartmanı. No:17 Dükkan / A
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Elektrikçiler

İtimat Elektrik Olarak Çorlu'da Güvenle Hizmet Vermekteyiz. Elektrik, Kamera Ve Uydu Sistemleri Üzerine Birçok Referansımız Vardır. Bizi Arayabilirsiniz.

İtimat Elektrik | Çorlu Kamera Ve Uydu Sistemleri Hakkında

İtimat Elektrik | Çorlu

Günümüzde elektrik tesisatı ile ilgili çıkan kazaların %80’i bilinçsiz şekilde yapılan müdahalelerden kaynaklanıyor. Yani çoğu insan evinde küçük bir sorun bile olsa konu hakkında bilgili olan bir elektrik firmasına başvurmak yerine sorunu kendisi çözmeye çalışıyor. Bu gibi kazaların önüne geçmek için ilk önce sorun ne olursa olsun bir elektrik firmasına ile iletişime geçilmesi gerekiyor. 

Çorlu’da uzun yıllar boyu verdiği hizmetler ile piyasananın önde gelen firmaları arasında yerini alan İtimat Elektrik, elektrik tesisatı konusunda olabilecek her türlü sorun için uzman destek sunuyor. Çorlu elektrik firmaları arasında köklü çalışmaları ile dikkat çeken İtimat Elektrik, sadece elektrik tesisatı değil bağlantılı birçok konuda da müşterilerine hizmet veriyor. Çorlu uydu sistemleri alanında verdiği hizmetleri sayesinde İtimat Elektrik karasal ve merkezi uydu sistemleri üzerinde oluşabilecek her türlü sorunda uzmanlık sağlıyor. Bağlantı sorunları ve yeni oluşturulacak uydu sistemleri için haftanın her günü İtimat Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz. 

İş yeri ve binalar için kamera sistemleri günümüzün olmazsa olmazı. Güvenlik alanında yapılan kamera sistemleri sizi güvence altına alacaktır. Çorlu kamera sistemleri üzerine de hizmet veren İtimat Elektrik ile iletişime geçerek her türlü kamera sistemi için destek hizmeti alabilirsiniz. Kamera sistemleri için garantili hizmet sunan İtimat Elektrik sadece sistemin kurulumunu değil kullanım şeklini de detaylı bir şekilde size öğretecek, karşılaşabileceğiniz ufak sorunların çözümleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Evimizin komple tesisatını yeniledik ve itimat elektrik çözüm ortagimizoldu. Çorlu da elektrikçi denildiginde itimat elektrik aklımıza geliyor.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Merhabalar arabanın içine led aydınlatma montajınız var mı? Çorlu'da bu işi yapan pek fazla elektrik ustası yok.

  Burak NAZLIM
  Malesef araçlarla ilgili çalismamiz yok.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!