Kayseri Gergi Tavan / Kayseride Duvar Kağıdı

Kayseri Gergi Tavan / Kayseride Duvar Kağıdı

Kayseri Gergi Tavan / Kayseride Duvar Kağıdı
İş Alanları

Gergi Tavan

Duvar Kağıdı

Kayseride Gergi Tavan Ve Duvar Kağıdı Tasarımlarının En İyi Adresi. İç Anadolunun En Büyük Show Room'u.

Kayseri Gergi Tavan / Kayseride Duvar Kağıdı Hakkında

Kayseri'de İç Dekorasyonun En İyi Adresi Estetika Sizi Show Room'una Bekliyor

 

Duvar Kağıdı, Gergi Tavan, Laminat Parke ve Amerikan Kapı alışverişinizi sınırsız tasarımlarımız arasından seçebilirsiniz. Herşey müşterilerimizin hayalindeki dekoru evinde görebilmesi için.

 

Hakkımızda

Müşterileri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalite ve standartlara uygun ürün, hizmet sunmayı hedef edinen firmamız 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tavan ve duvar sektöründe her yönüyle uzmanlaşan firmamız  Estetika Tavan Sistemlerinde ise ESTETİKA markasıyla hizmet vermektedir. Bu sektör üzerinde devamlı gelişmeye, yeniliğe ve sistemlere uyum sağlayan dinamik ve uzman kadrosuyla her geçen gün daha da gelişmektedir. Müşterilerimize fiyat, kalite ve zaman bakımından çözümleri ilke edinmiş firmamız bunu yaparken ulusal ve uluslararası standartlara uygun, çevreci ve ekonomik enerjiye uygun çözümler geliştirmeyi hedef olarak belirlemiştir. Müşteri memnuniyetine sahip olan firmamızı çözüm ortağı olarak tercih etmeniz çalışmamıza ve gelişmemize büyük şevk verecektir.

MİSYONUMUZ;
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif, estetik, görsel ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

VİZYONUMUZ;
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede ESTETİKA  felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

İLKELERİMİZ;

Güvenilir ve sürekli hizmet,
Çözüm odaklı çalışmak,
Araştırmalarımızı ve iş gelişimini ön planda tutmak,
Gergi Tavan Sistemi tasarımında özgün ve yenilikçi çözümler üretmek,
Günceli yakalayarak rekabetçi, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak,
Firma içi ve sektörel eğitimin sürekli yapılmasını sağlamak,
Satış ve montaj sonrası müşteri desteği vermek.

Bizi farklı, ve en iyi yapan işimizi severek yapmamız..

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!