Kuala Bilgisayar | Çorlu Bilgisayar Tamiri, Servisi ve Format

Kuala Bilgisayar | Çorlu Bilgisayar Tamiri, Servisi Ve Format

Cep Onaylı
Online
Altın
Kuala Bilgisayar | Çorlu Bilgisayar Tamiri, Servisi Ve Format
İhsan Yılmaz
Şeyhsinan Mah. Derin Yol Sok. Karacaoğlu Apt. No: 12 (Otogar Üstü)
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Bilgisayar

Kuala Bilgisayar Olarak Çorlu'da Bilgisayar Tamiri, Teknik Servis, Kurumsal Bakım Anlaşmaları Ve Format Hizmetleri Vermekteyiz.

Kuala Bilgisayar | Çorlu Bilgisayar Tamiri, Servisi Ve Format Hakkında

Kuala Bilgisayar ve İnternet Cafe Olarak Oyun Oynamaya'da Bekleriz


Çorlu Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar ve diğer teknolojik aletler, her ne kadar dayanıklı cihazlar arasında yer alıyor olsa da zaman zaman arıza yapabiliyor. Bilgisayar ve laptop gibi cihazlar, kullanım süresine göre hard disk, ekran kartı ve çeşitli nedenlerden dolayı arızalar çıkartıyor. Bu arızalar, genellikle cihazlar için verilen 2 yıllık garanti süresinden sonra gerçekleştiği için, cihazlar garanti kapsamına girmiyor ve kullanıcının bilgisayarını para ile yaptırması gerekiyor.

Yıllardan bu yana Çorlu bilgisayar tamiri alanında hizmet veren firmamız aracılığı ile bilgisayar ve laptoplarınızın onarım sürecini deneyimli servis elemanlarına emanet edebilirsiniz. Arızalı cihazınız servis personellerine ulaştıktan sonra, cihazın öncelikle mevcut arızaları ve yakın zamanda oluşabilecek arızaları tespit edilir. Bunun ardından tarafınıza maliyet raporu çıkarılır ve sizin talebiniz üzerine cihazın onarım işlemlerine geçilir. Cihazınızda değişmesi gereken parçalar varsa, yine sizin isteğiniz üzerine artık çalışamayacak duruma gelen cihaz parçalarının değişimi yapılır. Değişim esnasında hard disk ve ekran kartı gibi birden fazla seçeneği bulunan parçalar sizin kapasite ve marka seçeneğinize göre yenilenir ve bu sayede onarılan bilgisayar sizin beklediğiniz performans ile çalışmaya devam eder.

Siz de Çorlu bilgisayar tamiri alanında uzman personelimiz ile, arıza yapan bilgisayar ve laptoplarınızı bize emanet edebilir, en kısa sürede mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz. Onarılan cihaz ve değişen parçalar için kısa süre sonra tekrar oluşan arızalarda servisimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. 


Çorlu Format

Bilgisayar ve laptop gibi cihazlar, kullanım ömrü uzadıkça yazılımsal olarak yavaşlamaya başlıyor. Yüklenen programalar ve biriken zararlı içerikler yüzünden yavaşlayan bilgisayar, donanımsal olarak da sorunlar çıkartmaya başlıyor. Cihazın içerisinde bulunan zararlı içerikler uzun süren kullanımın ardından hard disk sorunlarına yol açabiliyor. 

Bilgisayar ve laptoplarda oluşabilecek her türlü arıza durumlarında kullanıcılara yıllardan bu yana üstün hizmet sunan firmamız ile Çorlu format işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Format atma işlemi, bilgisayarınızda biriken zararlı yazılımları temizleyecek ve bilgisayarı sıfırlayacaktır. Bunun ardından cihazın kullanım ömrü artacağı gibi, performansı da yükselecektir. Cihazınıza format atılırken birçok noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Yanlış yüklenen bir yazılım sonrası cihazınızda kullanılan Windows çalışmayı bırakabilir. Aynı zamanda bilgisayarınıza format sonrası Windows’un herhangi bir sürümünün orijinal olmayan versiyonunun yüklenmesi de cihazın tam performansı ile çalışmasını önleyecektir.

Siz de Çorlu format için bilgisayarınızı emin ellere emanet etmek istiyorsanız en iyi tercih hiç kuşkusuz firmamız olacaktır. Yılların deneyimi ile çalışan uzman teknik servis kadromuz sayesinde, bilgisayarınız formatın ardından eskisinden çok daha yüksek performans ile çalışmaya devam edecek, uzun yıllar boyunca size sorun çıkartmayacaktır. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  esnaflık böyle birşey ilk defa gittim müşteri veli nimettir yaklaşımı beni çok mutlu etti sorununuzla ilgili açıklanması gereken herşeyi açıklıyorlar yani kafanızda soru işareti kalmıyor teşekkür ediyorum bir kez daha

 • yorum yazan kişi

  3/5

  39 inch segvmarka led tv elektrık krsintisi sonrası ses var goruntu yok arıza maliyetı nedır acaba

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çok fazla ihtiyaç duyulan bir alan kaliteli bir işyeri gibi duruyor

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Burası ile daha önce çalışan oldu mu? Bilgisayara format attıracam. Tavsiye eder misiniz?

  GENC BİLİŞİM
  MÜSTERİ VERİLERİNİ İTİNAYLA KORUYORUZ FORMAT ATARKEN

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Özellikle masaüstü ve laptop bilgisayarda yaşanan sorunlarıda doğru ve en iyi şekilde sorunu çözebilecek bir tamirci.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  bilgisayar toplıycam bana ne önerirsiniz? Çorlu da oturuyorum sizin dükkana gelebilirim.

 • yorum yazan kişi

  4/5

  bilgisayar ve televizyon tamiri hizmeti veren yerler iyice azaldı. genç bilişim iyi ki varsınız.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Burada benim laptopun klavyesini değiştirdim. Klavye siparişi sonrası 1 saatte hallettiler.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  intel i5 işlemci 4 gb ramlı bi masa üstü bilgisayarım var, ramı 8gb'ye çıkartmak istiyorum. ortalama ne kadara mal olur?

  mahmut genc
  100 ile 150 tl arası rem kalıtesıne gore ortalama tek modul

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!