LaTuKa | Çerkezköy | Saray Lavabo Tuvalet Açma

Latuka | Çerkezköy | Saray Lavabo Tuvalet Açma

Cep Onaylı
Online
Altın
Latuka | Çerkezköy | Saray Lavabo Tuvalet Açma
Çetin Durmuş
Fatih Mahallesi. Güray Sokak.
Çerkezköy , Tekirdağ
İş Alanları

Temizlik Hizmetleri

☎ 0537 471 65 15 | La-Tu-Ka Olarak Çerkezköy, Çorlu, Saray, Kapaklı, Silivri Yani Tüm Trakya'dayız. Lavabo, Tuvalet, Kanalizasyon, Banyo Gideri Açma Hizmeti Vermekteyiz.

Latuka | Çerkezköy | Saray Lavabo Tuvalet Açma Hakkında

Çerkezköy, Saray, Çorlu, Kapaklı Lavabo ve Tuvalet Açma Hizmeti

Evlerimiz her ne kadar yeni olsa da, gerekli alt yapı çalışmalarının eksikliği ya da evin bulunduğu semtin alt yapı yaşı zamanla kanalizasyon sorunlarını tetikliyor. Birçok kişi için ise lavabo ve tuvalet tıkanıklığı sorunu büyük bir kabus. Çünkü kişilerde bu tıkanıklıkların tesisat sökülmeden yani evin içi bir güzel kırılıp dökülmeden algısı oluşmuş durumda. 

Çerkezköy, Saray, Kapaklı Çorlu lavabo, tuvalet ve kanalizasyon açma konusunda zamanın en ileri teknolojisini kullanan La-Tu-Ka bu sayede her türlü tıkanıklığı hiçbir şekilde eve zarar vermeden sorunsuz şekilde hallediyor. Kullanılan malzemeler sayesinde tıkanıklık olan bölgeyi tam olarak tespit eden firmanın teknik elemanları, sorunun kaynağına inerek kanal açma makinesi yardımı ile sorunu kökten çözüyor. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde hizmet veren La-Tu-Ka, bunun yanı sıra çevre illere de verdiği hizmet ile bu hizmeti veren diğer firmalara kıyasla müşteri potansiyelini oldukça arttırıyor. 

Teknolojideki ilerlemeleri yakından takip eden La-Tu-Ka teknik servis elemanları, lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları ile birlikte kanalizasyon şebekesi tıkanıklığı sorunlarına da çözüm buluyor. Tıkanıklık durumunun ardından firma yetkilileri ile irtibata geçerek en kısa sürede geri dönüş alabilir ve sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Tıkanıklık oluşan binanın genelinde bir tesisat arızası ya da kanalizasyona bağlı sorunlar için de hizmet veren La-Tu-Ka bu sayede müşterilere çok yönlü hizmet sunuyor. 

Siz de lavabo, tuvalet ve kanalizasyon tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden La-Tu-Ka firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve sorunun temelli ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. 

La-Tu-Ka olarak hiçbir yeri kırmadan dökmeden son teknoloji makinelerimizle gider ve tıkanıklıkları açıyoruz.


Saray ve Kapaklı Lavabo Açma

Pimaş, kanalizasyon, mutfak gideri, banyo gideri ve lavabo tuvalet açma konusunda uzman olan LaTuKa ile tüm bu sorunlar geride kaldı. Saray ve Kapaklı lavabo açma işlemini gerektiren en büyük sorunlardan biri gidere dökülen atık yağlardır.
 
 LatuKa uzman ekibimiz ile öncelikle sorunun olduğu bölgeyi kameralı robotlar ile izliyor ve sorunu tespit ediyoruz. Herhangi bir kırma işlemi yapmadan profesyonel bir şekilde kanal giderlerini açıyor ve sizi bu sorundan kolayca kurtarıyoruz. Saray ve Kapaklı lavabo açma ile su giderlerinde oluşan tıkanıklığı çözüyor, robot cihazlarımız ve kameralarla çözüm odaklı şekilde işlem gerçekleştiriyoruz.
 
 Lavabo açma işlemi ile birlikte en büyük sorunlardan biri olan tuvalet tıkanması sorununu da kolayca çözüyoruz. Saray ve Kapaklı tuvalet açma işlemine gereksinim duyulan en büyük problem ise gidere ıslak mendil, tuvalet kağıdı, saç ve benzeri cisimlerin atılmasıdır. Açma işleminde vakum uygulaması kullanılmaktadır. Gideri tıkayan her şey geri çekilerek pimaş içleri temiz hale getirilir.
 
 Hiçbir koşulda pimaş boru içlerine yabancı maddeler atılmamalıdır. Tuvalet giderlerinin tıkanmasındaki en büyük neden kullanım kaynaklı gerçekleşen sorunlardır.

 •  Gidere ıslak mendil atmak.
 •  Gidere yer bezi atmak.
 •  Tuvalet kağıdı atmak yalnızca birkaç önemli sebepten birkaçıdır.

 
 Herhangi bir sorun yaşatmayacağını düşünerek tuvalet giderine atılan yün atıkları ise çoğu zaman ıslak mendillerden daha çok zarar vermektedir. Su ile karışan yün parçaları genişler açılır ve pimaşın içine adeta bir ağ örer ve büyük bir tıkanıklığa sebep olur.
 
 Büyük bir tıkanıklık döngüsü haline gelen sorun, oturmakta olduğunuz binanın rögarını iflas durumuna getirebilir. Çünkü bu durum yalnızca evinizdeki tuvalet ya da lavaboyu değil tüm tesisatı derinden etkileyen bir durumdur. LaTuKa uzman ekibimiz ile sorun yerinde tespit edilir, uygulama yapılacak bölgeye herhangi bir zarar verilmez. Hem sizi hem de komşularınızı rahatsız eden lağam kokusu, çeşitli bakteriler yayacağı için ciddi hastalıklar da davetiye çıkarmaktadır.
 
 LaTuKa tuvalet, kanalizasyon ve lavabo açma ekibimiz ile yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi alabilir, sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Merhaba ist tuzlada subeniz varmi

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bende kalp damar tıkanıklığı var onuda açabilir misin kardo

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Evimizin lavabosu tıkandı siz açıyormusunuz yerimiz çorluda bize dönüş yaparsanız seviniriz. Fiyat hakkında sayfanızda bilgi göremedim telefonda fiyat ne olur onuda söylerseniz seviniriz.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Kırozet acıyormsunuz

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Mutfak lavabo lafı kesin acılıyormu

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Lavabo kesin açılıyormu

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Yoncalıya geliyor musunuz

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çetin abi hayırlı işler.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!