Lavaş Center | Osmaniye Hatay Usulü Dürüm

Lavaş Center | Osmaniye Hatay Usulü Dürüm

Cep Onaylı
Altın
Lavaş Center | Osmaniye Hatay Usulü Dürüm
Lavaş Center
Adnan Menderes Bulvarı. Ziraat Bankası Karşısı. Pizza Pizza Yanı,
Merkez , Osmaniye
İş Alanları

Döner ve Dürüm

0328 802 01 22 | Lavaş Center | Osmaniye'nin Yeni Lezzeti, Hatay Usulü Dürüm.

Lavaş Center | Osmaniye Hatay Usulü Dürüm Hakkında

Hakkımızda

LAVAŞCENTER kurulduğu günden beri, bir defa uğrayanların mutfağı haline gelen firmamız hizmet kalitesiylşe de müşterilerinimüşterilerini mutlu etmesini bilen bir firmadır. 
Sürekli gelişerek modern çağa ayak uydurabien işletmeye dönüşmektedir. LAVAŞCENTER müşterileri için en kaliteli ürünleri seçip, hijyenik ortmlara taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üretir. 
Avrupa standartlarındaki iş anlayısı ve tedarikçilerine sağladığı eğitim imkanlarıyla örnek bir firma profili çizen LAVAŞCENTER, aynı zamanda çevre sağlığı ve korunması bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

MİSYONUMUZ / VİZYONUMUZ

LAVAŞCENTER’ın vizyonu kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektördeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini evamlı kılan lider bir firma olmaktır. 
LAVAŞCENTER misyonu müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir,, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir. 
 

 

DEĞERLERİMİZ

LAVAŞCENTER, hizmet yapısı, kalitesi ve bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve ve örnekörnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir. 
Kurulduğu günden bu güne kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet vermeye devam edecektir. 
 

 

KALİTE YÖNETİMİ

LAVAŞCENTER, üretimden çalışma standartlarına varıncaya kadar tüm aşamalarda kalite yönetim sistemlerince denetlenmektedir. 
LAVAŞCENTER, müşteri isteklerine hijyenik şartlarda, istenilen teslim süresinde üreterek, kaliteli bir şekilde servis yaparak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Lezzetli biraz sosu fazla ama osmaniye'deki donercilere göre çok iyi

 • yorum yazan kişi

  5/5

  mükemmel

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Bir Hatay'lı olarak Hatay'dan sonra osmaniyede LAVAŞCENTER üstüne ne isim ne de tada rastladım. Tavsiye ederim...

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Öğle arası yemeğini genellikle buradan yerim. Tavsiye ederim.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Niğdede yemiştim bu tadı ve halen unutamıyorum... Osmaniyemizede açılması memleketimiz ve özellikle öğrenciler için mükemmel... Bu tat ve doyuruculuğunu yemeyen bilemez... Dürümle adeta savaşıyorsun bitire bilmek için ama harika lezzet.. Bir defasında arkadaşla iddiaya girmiştik 3 tane yerimm diye.. Adam ikinin yarısına gelmeden ölecekti :):)): bu lezzeti tatmayanlar bilemezler... Lavaş center bir Donas Ailesindendir... Müşteri memnuniyetine önem verdikleri kadar hiçbirşeye önem vermiyorlar...

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Lavaşın en muazzam oldugu tatdır. Çok severek yedigimiz tatdır. Nihayet osmaniyemizdede açılmıştır. Severek yenilen tek yer.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!