Meden Bilgi Teknolojileri | Beylikdüzü | İstanbul

Meden Bilgi Teknolojileri | Beylikdüzü | İstanbul

Online
Meden Bilgi Teknolojileri | Beylikdüzü | İstanbul
Mert Eden - Gökhan Uysal
Skyport Residence Plaza Yakuplu Mahalesi Hürriyet Bulvarı No:1 Kat:12 Ofis No:133 & 126
Beylikdüzü , İstanbul
İş Alanları

Sağlık Kuruluşları

Sağlık Hizmetleri - Cerrahi Yazılım Hizmetleri

Meden Bilgi Teknolojileri | Beylikdüzü | İstanbul Hakkında

Sağlık Kategorisinde MEDENlive

  Sağlıklı bir toplum için, güncel ve etkili sağlık hizmetlerini tercih eden MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. bu kategorideki güncel ve pozitif çözüm yöntemleriyle hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli ve uzman personel tercihi ile hizmette kaliteyi çalışma prensibi haline getiren MEDENLive, son teknoloji cihazları tercih etmektedir.

 Tedavi sürecinin kısalması, muayene ve doktor kategorisinde geniş bilgi edinilmesi gibi konularda etkili sonuçlar elde eden şirket, hastane randevu sistemiyle, başarılı sonuçlar elde etmiştir. Randevu sistemindeki yeni ve etkileyici seçenekler, bu sektördeki birçok sorunu çözmüştür. Genel cerrahi, estetik cerrahi, ameliyatsız estetik, rekonstrüktif cerrahi, saç ekimi ve dökülmesi kategorilerinde de hizmet vermektedir.

 Sağlık ve Medikal Turizm

 Yurt dışı tedavi seçenekleriyle çözüm üreten, bu konuda tedavinin hızlanması için güncel çözümlerle hareket eden Mert Eden, bu konudaki resmi prosedürleri, en iyi şekilde uygulamaktadır. Dünya genelindeki medikal turizm seçeneklerinde deneyimli olan şirket, güvenilir sağlık hizmetleri kategorisini, çalışma prensibi haline getirmiştir. Sağlık turizmi işlemlerinde, en kısa sürede tedavinin gerçekleşmesi için, çözüm üretilmektedir. Sağlık dünyasındaki gelişmelere açık olan şirket, cihaz, personel ve yöntem seçeneklerini sürekli olarak güncellemektedir.

 Sağlıkta Etkili Tedavi Yöntemi

 Hizmette kaliteyi tercih eden MEDENLive, hızlı ve güncel sağlık hizmetleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir. Sağlıkta, hızlı, etkili ve başarılı tedavi yöntemleri kategorisinde, güncel ve yeni yöntemleri takip eden şirket, bu sektördeki sorunları en iyi şekilde analiz etmektedir. Doğru ve etkili analiz çözümlerle, bu sorunları başarılı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!