Mermermarble | Yatağan | Muğla

Mermermarble | Yatağan | Muğla

Online
Mermermarble | Yatağan | Muğla
Emre Kaya
Bayır ,muğla
Yatagan , Muğla
İş Alanları

Fayans & Mermer

Firmamız Türkiye'de Üretilen Bir Çok Mermer Çeşidinin Satışını Gerçekleştirmektedir. Satış İşlemini Türkiye'nin Çeşitli Yerlerinde Bulunan Mermer Ocağı, Mermer Fabrikası Ve Mermer Depolarımızdan Gerçekleştirmekteyiz.

Mermermarble | Yatağan | Muğla Hakkında

Firmamız Türkiye'de üretilen bir çok mermer çeşidinin satışını gerçekleştirmektedir.

Satış işlemini Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bulunan mermer ocağı, mermer fabrikası ve mermer depolarımızdan gerçekleştirmekteyiz.

 

Satış Yaptığımız Bazı Mermer Çeşitleri

Beyaz mermer, bej mermer, siyah mermer, sarı mermer, kırmızı mermer, traverten mermer, granit mermer, pembe mermer, kahverengi mermer, gri mermer, mavi mermer, ithal mermer çeşitleri, portoro mermer , Hint mermer çeşitleri, yunan mermer çeşitleri, İtalyan mermer çeşitleri, İspanyol mermer çeşitleri, Gürcistan mermer çeşitleri ve daha birçok mermer çeşitlerinin satışı.

 

Mermer Fabrikaları

Mermer fabrikalarımızdan Türkiye’nin birçok yerine başta beyaz mermer çeşitleri olmak üzere bir çok çeşit mermeri göndermekteyiz. Ayrıca yurtdışı satışı da yapmaktayız.

Fabrikalarımızda; plaka, döşeme, 30x60, fayans, denizlik, basamak ve benzeri mermer türlerini sürekli üretmekteyiz. Özel ölçülü siparişlerinizi de kısa sürede hazırlayıp teslim etmekteyiz.

 

Mermer Ocakları

Mermer ocaklarımızda ürettiğimiz blok ve molozları Türkiye'nin her yerine ve yurtdışına sorunsuz göndermekteyiz.

Ocaklarımızda; blok ve moloz mermer türlerini sürekli üreterek stoktan satış yapmaktayız.1 ve 2. kalite blok çeşitleri satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Mermer Çeşitleri Satışı

Mermer satışını sorunsuz olarak gerçekleştiren firmamız birçok memnun müşterisiyle sektörde gün geçtikçe tanınmaktadır.

Bizi tercih eden herkese teşekkürler.

 

En kaliteli, güzel, uygun fiyatlı mermer çeşitleri ve yeni mermer haberleri için sitemize bekleriz. Ayrıca sitemize mailinizi ekleyerek güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi
BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!