Özgür Oto Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş

Özgür Oto Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş

Cep Onaylı
Altın
Özgür Oto Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş
Fahri Çetin
Zafer Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi 2. Etap A8 Blok No:7
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Oto Döşemeciliği

Özgür Oto Döşeme Olarak 1980'li Yıllardan Beri En Tecrübeli Ustalarımız İle Tekirdağ Çorlu'dan Tüm Türkiye'ye Ve Yurt Dışına Hizmet Vermekteyiz.

Özgür Oto Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş Hakkında

Özgür Oto Döşeme olarak 1980'li yıllardan beri en tecrübeli ustalarımız ile Tekirdağ Çorlu'dan tüm Türkiye'ye ve yurt dışına oto kılıf döşeme hizmetleri vermekteyiz. Araçlarımız bizim için önemlidir. Araçlarımıza gözümüz gibi bakarız, her zaman temiz ve bakımlı görünmesini isteriz. Bizde araçlarınızın koltuklarının daha rahat olmasını ve güzel görünmesini sağlıyoruz. Yakşalık olarak 18 yıldır araçların koltuk döşeme sektöründe hizmet vermekteyiz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu da emniyet kemerlerinin iptal olmamasıdır. Biz araçlarınızın koltuk döşemelerini emniyet kemer yönetmeliğine uygun olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çorlu'da araçlarınızın koltuklarını güvenle tadilat ettirebileceğiniz sayılı adreslerden birisiyiz.


Çalışmalarımız

Oto Döşeme Açık Kasa Kaplama
Tavan Döşeme Taban Döşeme
Deri Kapalama Kumaş Döşeme

Neler Yapıyoruz        

1.Deri Kumaş Seçimi

2.Kalıp Çıkartılması 

3.Dikme Şekilleri Tasarım Çıkartılması


Deri Kumaş Seçimi

Aracınız getirdikten sonra deri kumaş seçimi yapılırı aracınıza ve sizin zevkinize en uygun deri veya kumaş bulunur. Genelde Müşterilerimize  suni deri veya Döşemelik kumaş tavsiye ederiz bunun sebebi koruyucu ve uzun ömürlü olmasıdır.

Kalıp Çıkartılması

Deri ve Kumaş seçimi yapıldıktan sonra aracınızın kalıpları çıkartılır. Kalıp çıkartılması çok ince bir işçilik isteyim zaman gerektiren bir olaydır.

Dikme Şekilleri ve Tasarımlar

Farklı renklerde ve tasarımlarda dikim şekli bulunmaktadır. Bunun nedeni göze daha hoş bir görüntü vermektir. Aracın Tasarımı Komple Deri, Komple Döşemelik Kumaş veya Yarı Kumuş yarı Deri seçeneği vardır. Sizin istediğiniz tasarımlarıda aracınıza uygulaya biliriz

Kısacası çorlu oto döşeme dendiğinde Özgür Oto Döşeme bir numaradır. Biz işimizi iyi yapıyoruz, kendimize güveniyoruz.

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    5/5

    çorluda tek tercihim

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!