Portakal Temizlik Şirketi

Portakal Temizlik Şirketi

Cep Onaylı
Online
Portakal Temizlik Şirketi
Faruk Ünal
Soğanlı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 34183
Bahçelievler , İstanbul
İş Alanları

Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği Konusunda Portakal Temizlik 2005 Yılından Bugüne Kadar Her Zaman Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermenin Mutluluğu İle Her Geçen Gün Hizmet Ağını Genişletmektedir.

Portakal Temizlik Şirketi Hakkında

Profesyonel temizlik  kadromuzla hizmetinizdeyiz! temizlikçi kadın  Ortam ayırt etmeden istediğiniz alanları hızla ve titizlikle temizliyoruz. Tecrübeli ekibimizle arzu ettiğiniz temizlik hizmetini sizlere mümkün olan en kısa sürede sunuyoruz.

Ev, ofis, iş yeri, okul, hastane ve özel alanlarınızın temizliği için uzman kadın temizlikçi ekibimizle iihtiyaç duyduğunuz zaman hizmetinizdeyiz. Sunduğumuz saat aralıklarından tercih edeceğiniz saatlerde temizlik yapılacak mekânda olup, temizlik içinize sinene kadar işimizi bitirmiyoruz. Birden fazla bahçelievler ev temizliği  isteğiniz olduğunda sizin seçeceğiniz temizlik malzemelerini yanımızda getiriyoruz. Yeni taşındığınız  bahçelievler ofis temizliği veya evi, inşaat sonrası temizlik alanları, iş yerinizii en iyi şekilde temizliyoruz. Temizlik rutini oluşturmak istediğinizde sizin belirleyeceğiniz periyotlarda düzenli olarak temizleme hizmeti de sunuyoruz. Günlük, haftalık ya da aylık temizlik rutini oluşturmak için sizlerle program oluşturuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi
BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!