Pratik Boya | Çorlu Boya Badana | Alçı İşleri

Pratik Boya | Çorlu Boya Badana | Alçı İşleri

Pratik Boya | Çorlu Boya Badana | Alçı İşleri
Tuncay Erol
Salı Pazarı
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Boyacı

Pratik Boya Olarak Çorlu'da Alçı, Boya, Badana Ve Ev Dekorasyonu Hizmetleri Vermekteyiz.

Pratik Boya | Çorlu Boya Badana | Alçı İşleri Hakkında

Pratik Boya & Dekorasyon 30 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize Çorlu ve Trakya bölgesinde  hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarınızda size özel çözümler sunmak ve sunduğu hizmetleri profesyonel standartlara uygun bir şekilde hayata geçirmek için sizlerler buluşuyoruz. Hızlı hizmet, titiz uygulama ve ev işleri gibi bilimum yaşam alanlarında en uygun fiyata en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Dekorasyonunu değiştireceğiniz mekanın ücretrsiz keşfini yapıyoruz. Bizi arayın hemen gelelim.


Siz müşterilimiz için oluşturduğumuz internet sayfamız sayesinde artık bir tık yakınınızdayız. Kaliteli hizmete çabuk ulaşmanız için her türlü fedakarlığa hazırız. 


Kullanıpta eskimeyen pek bir şey yok hayatımızda. Aslında biz farkında olmasakta duvarlarımızı kullanıyoruz ve kaplaması yani boyası eskiyor. 1-2 yılda bir evimizin boyasını badanasını yenilemeliyiz. Alçı tamiratı olacak yerler oluşuyor duvarımız delik deşik veya bakımsız görünüyor. Müdahale ederek temiz duvarlara sahip olabilirsiniz. Bakımlı bir evde yaşamayı kim istemez ki?  Yapmanız yereken bizi arayarak evinizin adresini vermek. Keşif için evinize gelip detaylı ölçü alıyoruz. Size teklifimizi veriyoruz, bizimle anlaşırsanız adımızdan da anlaşılacağı üzere işimiz pratik bir şekilde teslim ediyoruz.

Biz hızlıyız. 30 yıllık tecrübemiz var baba mesleğini hakkını vererek uyguluyoruz. İşinin ustası ekibimiz hizmetinizdedir.  Müşterilerimizin beğenisini kazanmak için teknolojiyi takip ediyoruz ve çağın gerekliliklerine uygun malzeme ve takımları kullanıyoruz.

Kaliteli boya ve alçı kullanıyoruz. Yıllardır 1. Sınıf malzeme kullanarak hem kendimiz rahat ediyoruz hem de müşterilerimizi memnun ediyoruz.  

Anahtar Kelimeler: çorlu boya badanaçorlu alçı boya işleriçorlu alçı ustasıyeniçiftlik boyayeniçiftlik alçı boya işleri, çorlu boyacı, çorlu alçı dekorasyon,

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    4/5

    Acaba dairemi boyatmak için en iyi dönem yaza girdiğimiz dönemler midir yoksa kışa girilen dönemlerde mi boyatmak gerekir?

  • yorum yazan kişi

    5/5

    Evimi boyattim gerçekten çok iyi işçilik temizlik teşekkür ederim

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!