Sandalye Keyfi | Kağıthane | İstanbul

Sandalye Keyfi | Kağıthane | İstanbul

Online
Sandalye Keyfi | Kağıthane | İstanbul
Ahmet Kılıç
Çağlayan Mah.kağıthane Caddesikanarya Sokak No:4
Kağıthane , İstanbul
İş Alanları

Diğer Sektörler

2012 Yılında Ofisse Olarak Başladığımız İş Hayatımızda Hızlı Ama Emin Adımlarla İlerledik. Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirdik, Hem Türkiye, Hem De Dünya Trendlerini Takip Ederek Zengin Bir Ürün Portföyü Oluşturduk.

Sandalye Keyfi | Kağıthane | İstanbul Hakkında

Sandalye Keyfi, 2012 yılında Ofisse olarak iş hayatına adımını attı. Profesyonel iş hayatına başladığı günden bugüne başarısını sürekli arttırarak sürdürdü.Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen Sandalye Keyfi gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletiyor.Yurtiçi ve yurtdışı trendlerini yakından takip eden Sandalye keyfi  ürün çeşitliliğini ve kalitesinin sürekli geliştirmekte.

Ofisse’nin ardından başarılı iş hayatında bir sonraki adımları ise  ikinci mağaza ve ikinci marka olan ModoLegno’yu da dahil etmek oldu. Çalışmak, daha çok çalışmak ve başarı ilkesini benimseyen Sandalye Keyfi 2012'den beri sürdürdükleri başarı ivmesini en yeni markaları "Sandalye Keyfi" ile taçlandırdı. 

Sandalye Keyfi, kaliteli ürünleri, yenilikçi bakış açısı ve dinamik çalışanları ile hizmetlerine durmaksızın devam ediyor. Her zevke ve her yaşa hitap eden ürünler geliştirmeye devam ediyor. Metal sandalye, eames sandalye, tolix sandalye, plastik sandalye, bar taburesi, ahşap sandalye, döşemeli sandalye, tel sandalye, thonet sandalye ve tabureler, sandalye platformundan hazırladıkları ürünlerden yalnızca birkaçı. Aynı zamanda, oldukça kaliteli masalar, ve askılıklar Sandalye Keyfi'nin tamamlayıcı ürünleri arasında yer alıyor. Şık bir ofise ihtiyaç duyan müşterilerini de unutmayan Sandalye Keyfi, ofis grubu ürünlerini de sürekli geliştirip yenilemekte. 

Sandalye Keyfi Türkiye'nin her yerine ücretsiz ve hızlı gönderim yapmasının yanı sıra müşterilerini asla yalnız bırakmıyor. Satış sonrası destekleri ve 2 yıl ürün garantileri ile müşterilerinin daima bir telefon uzağında.

Sandalyekeyfi.com, Instagram, Facebook ve Twitter adresleri ile yeni ürünlerini duyuruyor ve müşterileriyle sürekli etkileşim halinde bulunuyor. 

Şık bir ofise ya da evinizi güzelleştirecek yeni bir sandalyeye, masaya ihtiyacınız varsa sosyal medya hesaplarından ya da web sitelerinden iletişime geçebileceğiniz gibi Kağıthane/istanbul'da bulunan showroom'dan da rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

Genç, dinamik ve işinde usta çalışanları, kaliteli işçilikleri ve renk renk farklı modellerde ürünleriyle Sandalye Keyfi müşterilerini keyifli yaşam alanları oluşturmak için bekliyor. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi
BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!