Simtel Elektrik | Tuzla Gemi Elektrik Malzemeleri & Özel Kablolar & Akü

Simtel Elektrik | Tuzla Gemi Elektrik Malzemeleri & Özel Kablolar & Akü

Simtel Elektrik | Tuzla Gemi Elektrik Malzemeleri & Özel Kablolar & Akü
Muhammed Karadeniz
Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Lale Sk. No:15 / A
Tuzla , İstanbul
İş Alanları

Elektrikçiler

Tuzla Elektrik Malzemeleri, Gemi Elektriği, Akü Ve Özel Kablo Tedarik Etmekteyiz. İstanbul'da Simtel Elektrik Olarak Hizmetinizdeyiz.

Simtel Elektrik | Tuzla Gemi Elektrik Malzemeleri & Özel Kablolar & Akü Hakkında

Simtel Elektrik olarak, elektrik işleri kapsamında yer alan ihtiyaçlarınız için ivedi,doğru ve uygun çözümler sunuyoruz. Keşifler hazırlıyor, projelendirerek teklif sunuyor ve uygulamaya koyuyoruz. Sizde mutlu olan müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak için sadece bizden teklif istemeniz yeterlidir.

Tecrübemiz ve uzman  ekibimiz ile elektrik taahhüt, proje ve danışmanlık alanları içerisinde yer alan ihtiyaçlarınız için çözümler bularak sizlere sunuyoruz. En iyi fiyat seçenekleri ile en yüksek hizmeti sunmak amacı ile heyecan içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

Biz Simtel Elektrik olarak, bize sunulmuş olan her proje için yeni bir heyecan duyuyoruz. Yeni fikirler üreterek, yeni çözümler ile fayda sunmak, yeni insanlar için çalışma,eğlence,yaşam alanları hazırlamak için çalışmak bizlere  son derece mutluluk vermektedir. Ekibimiz ile birlikte en iyi çözümleri sunmak adına, güncel teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi uygulanması gereken alternatifleri kontrol ediyoruz. Simtel Elektrik sizlere bilgi ve tecrübesini bu alanda en iyi şekilde sunmak için çalışıyor.

Simtel Elektrik olarak, Demir Çelik Sanayi, Gemi Sanayi, İnşaat Mekanik Sanayi, Kimya ve Petrokimya Sanayi, Gıda Sanayi, Kağıt Sanayi, Deterjan Sanayi, Hava ve Yangın Devreleri, İlaç ve Kozmetik Sanayi, Boya ve Solvent , Yağ Sanayi, Seramik Sanayi, L.P.G Tesisleri, Petrol Rafinerileri gibi bir çok alanda sınırsız olarak hizmet vermekteyiz.

Sağlıklı ve güven duyacağınız bir çalışma için, size en doğru yol olan Simtel Elektrik’ten geçin.

 

• Akü

Günümüzde elektrik enerjisini, kimyasal enerji olarak depolamak  ve daha sonra bu depolanan kimyasal enerjiyi elektrik olarak hemen hemen her elektronik gereçlerde akü kullanılmaktadır.

 

Gelişen teknoloji ile birlikte, kesintisiz güç kaynaklarında kullanımı yapılan aküler, elektronik olan cihazdaki performansını belirleyici en önemli unsurdur. Her ne kadar günümüzde birden fazla marka akü bulunmuş olsa da, akü seçiminde dikkatli davranılması gerekir. Örneğin güç kaynaklarında kullanılan akülerin seçiminde hassasiyet ile yaklaşılmaması durumunda çeşitli sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Güç kaynadığındaki kullanılan aküler, fiyatı ve markasından çok kesintisiz bir şekilde hizmet vermesi önemlidir. Tabi unutulmamalıdır ki, her kesintisiz hizmet veren akünün de bir kullanım süresi vardır. Kullanım süresi geçen aküler performans düşüklüğü yaşayarak kesintisiz hizmet vermesinden uzaklaşacaktır. Güç kaynağında seçmiş oldunuz veya başka bir alanda kullanacağınız akü için Simtel Elektrik olarak sizlere en iyi performansı sunan kaliteli akü temin etmekteyiz.

 

Çünkü Simtel Elektrik olarak bizler, güç kaynağı veya başka kullanım göreceğiniz alanlarda sizlere uzun yıllar beklenen performansta ve sorunsuz bir şekilde hizmet edebilmesi için kullanılan akülerin, ne derecede hayati önem taşıdığı bilincindeyiz. Sizde tuzla akü seçiminde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde cihazınıza zarar vermeden, keyifli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, Simtel Elektirk olarak bu güvenceyi sizlere sağlayacağımızı tekrar altını çizerek , tuzla akü için bizler ile çekinmeden iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

 

 

• Gemi Elektrik Malzemeleri

Elektrik akımını bir yerden başka bir yere iletilmesini sağlamak için bir yada birden fazla malzeme kullanılmaktadır.  Bununla birlikte teknolojik olarak gelişme gösteren çağa ayak uydurarak  özellikle elektrik – elektronik alanında da birden fazla gelişme görülmektedir. Elektrik malzemeleri iş güvenliği açısından, yöntemine uygun bir biçimde kullanılması gerekir. Bu yüzden güvenlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan elektrik yalıtımı için kullanılacak olan malzemelerin  seçiminde dikkatli davranılması gerekiyor.

 

Ev,İşyeri gibi yerlerimize elektrik malzemesi seçimi yaptığımız gibi gemi elektrik malzemeleri seçimi için de aynı şekilde Türk ve uluslar arası standartlara uygun derecede olarak imalatı yapılmış elektrik malzemelerinin seçilmesi gerekir. Ev, işyeri gibi gemileriniz için de aynı şekilde standart dışı elektrik malzemesi kullanmamaya özen gösteriniz. Çünkü standart dışı üretimi gerçekleştirilen bu gemi elektrik malzemeleri can ve mal kaybına yol açarak büyük hasarlar doğurabilir. Biz Simtel Elektrik olarak tuzla gemi elektrik malzemeleri temin edilmesinde, sizlere her zaman TSE güvencesi altında olan ürünlerin satışını yapmaktayız. Elektriğin hiç bir zaman şakası olmadığı bilincini taşıyarak,  dikkatli ve titizlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Tuzla gemi elektrik malzemeleri arayışında olan insanların en güvenli ve gönül rahatlığı ile alışverişlerini gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla yoluna çıkmış olan Simtel Elektrik,  bu hizmeti sizlere sunmayı bir borç bilmektedir. Tuzla gemi elektrik malzemeleri seçiminde en doğru seçim, Simtel elektrik güvencesini seçin.

 

• Özel Kablolar

Hayatımızda şuanda kablolar hakkında tanımlama yaparken, hayat bağımız diye isimlendirmek pekte yanlış bir durum olmaz. Günümüzde şehirlerin gittikçe kalabalık hale gelmesi ve enerji ihtiyacının da bu bağlamda artması sebebi ile yeraltı kablolarının kullanımı bir zorunluluktur. 

 

Genelde özel kablolar toprak altında, açık havada veya su altında kullanımı yapılmaktadır. Budan dolayı tuzla özel kablolar seçimi yapılırken, döşeneceği yerin su, rutubet, hava koşulları ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bu koşullara göre üretilmemiş kablo seçimi yapılacağı zaman, bir veya birden fazla kişinin hayatını riske etmiş olacağını unutmayın.

 

Pratikte birden fazla özel kablolar kullanılmaktadır. Tuzla özel kablolar olarak TS-EN-9001:2000 kalite yönetim sistem belgesine sahip olan Simtel Elektrik,  uluslar arası standartlara uygun olarak PVC, Kauçuk ve Halojensiz gemi kabloları ; platform kabloları; ağır işletme şartlarına dayanıklı esnek tip kauçuk kablolar ; düşük duman yoğunluğuna sahip, yangına dayanıklı, halojensiz enerji ve tesisat kabloları ;  pist aydınlatma kabloları ve her türlü özel maksada uygun derece olan kabloları temin etmektedir. Ayrca Simtel Elektrik, TSE, TSEK, TSE-HAR belgelerine ve maden kabloları için MGM-ALSz sertifikalarına da sahiptir.

 

Tuzla özel kablolar  seçiminde size en güvenli kablo hizmetini sunmayı prensip edinmiş olan Simtel Elektrik markasını seçin.

 

Anahtar Kelimeler: Tuzla özel kablolar, Tuzla akü, Tuzla elektrik malzemeleri,

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Simtel elektrik süpürgesinin yedek motoru var mı?Acaba cevap verirseniz sevinirim

  Mahir Koyuncu
  Süpürge bizle ilgili değildir.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Tuzlanın kurumsal firmalarından olan Simtel Elektriğe teşekkür ederiz.

  Mahir Koyuncu
  Bizde size sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  tuzla da oturuyorum 16 amper aküye ihtiyacım var. sizde bulunur mu ve fiyatı nedir?

  Mahir Koyuncu
  Sipariş üzerine birgünde teslim edilir

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Güvenilir firmadır, ürünleri oldukça kaliteli. Tuzla bölgesinde gemi elektrik malezemeleri yapmaktadır.

  Mahir Koyuncu
  Teşekkür Ederiz.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!