Tatilya Spor Salonu | Adapazarı | Sakarya

Tatilya Spor Salonu | Adapazarı | Sakarya

Online
Tatilya Spor Salonu | Adapazarı | Sakarya
Mehmet Aktaroğlu
Kurtuluş Mah. Bahçıvan Sk. No: 60 Adapazarı, Sakarya
Adapazarı , Sakarya
İş Alanları

Spor Salonları

Sakarya Spor Salonları 2004 Yılında Sakarya’Da Hizmet Vermeye Başlamış Marmara Bölgesinin En Büyük Playstation Makina Kapasitesine Sahip Eğlence Merkezidir. Türkiye’Den Ve Avrupa Ülkelerinden Daha Önce Playstation 3 Ve Playstaion 4’Ü Türkiye Pazarları İle

Tatilya Spor Salonu | Adapazarı | Sakarya Hakkında

Sakarya Spor Salonları 2004 yılında Sakarya’da hizmet vermeye başlamış Marmara bölgesinin en büyük Playstation makina kapasitesine sahip eğlence merkezidir. Türkiye’den ve Avrupa ülkelerinden daha önce Playstation 3 ve Playstaion 4’ü Türkiye pazarları ile tanıştıran Çin, Guangzhou, Hong Kong ve Dubai bağlantıları ile Türkiye’de olmayan ürünleri de ithal edip pazara sunmaktadır.

Sakarya Spor Salonları. 2012 yılında Sakarya’ya erkeklere özel en büyük spor salonunu hizmete sunmuştur. Sauna, solaryum  havalandırma sistemi, turnike sistemi, personel trainer,  2. Kademe fitness profosyonel antrenörlerle hizmet vermektedir. Tatilya Sport Center açıldıktan sonra Sakarya’daki spor merkezleri yenileme ve iyileştirmeye gitmek zorunda kalmıştır. Tatilya her zaman yaptığı gibi yine Sakarya’ya ilkleri sunmaktadır. Tatilya Playstation, Tatilya Sport Center erkeklere özel, Tatilya Queen bayanlara özel Spor Kompleksi, StationSoft yazılım. playstationdort.com ve bir çok alanda 6 şube ile hizmet vermektedir. Sakarya Spor Salonları 2017 yılında 2 şube daha açarak zincirindeki sayıyı 8’e çıkartmayı hedeflemektedir. Sakarya Spor Salonları’nin yönetim kurulu başkanı Sakarya’ya hak ettiği hizmeti sunmak amacıyla proje AR-GE’leri için ekibiyle çalışmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi
BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!