Teksan Havalandırma & İzolasyon | Çorlu | Ergene

Teksan Havalandırma & İzolasyon | Çorlu | Ergene

Cep Onaylı
Teksan Havalandırma & İzolasyon | Çorlu | Ergene
Barış Şahin
Marmaracık Mahallesi 1. Cadde No: 13
Ergene , Tekirdağ
İş Alanları

Diğer Sektörler

Çorlu Ve Ergene'de Teksan Havanladırma Ve İzolasyon Olarak Çalışmaktayız. Havalandırma Ve İzolasyon Sistemlerinde Trakya Bölgesinde Hizmetinizdeyiz.

Teksan Havalandırma & İzolasyon | Çorlu | Ergene Hakkında

Hizmetlerimiz

Havalandırma Boru İzolasyonu
Çatı İzolasyonu Havuz, Perde ve Bohçalama
Davlumbaz Baca Sistemleri

Çorlu ve Ergene Havalandırma Sistemleri; TEKSAN

TEKSAN, Çorlu ve Ergene havalandırma konusunda bölgesinde birçok kurumsal firmaya havalandırma sistemleri konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır. İş yerlerinizin havalandırma sistemlerine sahip olması şarttır. Bazı havalandırma sistemleri tehlikeli gazlar, tozlar, buhar ve dumanlara karşı beklendiğinden az koruma sağlamaktadır.

Profesyonel olarak hazırlanan havalandırma sistemleri, iş yerinde ki çalışanlara kimyasal madde bulaşmamış ve sağlıklı bir hava ortamı sunmaktadır. Etkili bir havalandırma sistemleri oluşturmak istiyorsanız, tehlikeli madde kaynağından alınacak olan hava doğru bir şekilde alınıp, bu tehlikeli hava çalışma alanına geri dönmemesi gerekmektedir. TEKSAN, Ergene başta olmak üzere bölgesinde ki en kaliteli ve sağlıklı hava ortamını sizlere ve çalışanlarınıza sunuyor. Çorlu havalandırma sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün teknolojik olarak gelişimleri takip ediyor ve günümüzün standartları gereği hizmetleri sunuyor.

Birçok işveren, bu konu hakkında gerekenleri yerine getirmemesi sebebiyle iş sağlığı kurallarına maalesef ki uygun çalışmamaktadır. Ayrıca işverenlerin kalitesiz bir şekilde yaptırdıkları havalandırma sistemleri pençeleri açmaktan bile daha az etkili olmaktadır. Çalışanlara sunulacak olan sağlıklı hava ile hem işçileriniz daha güvenli bir şekilde çalışacak hem de üretiminiz de gözle görülür değişiklikler olacaktır. Aynı zamanda yapmış olduğunuz havalandırma sistemlerini doğrudan dışarıya vermek çevrede oluşacak sağlıksız havanın oluşacağından en doğru stratejiler ile havalandırma hizmeti almanız gerekmektedir. TEKSAN, verdiği tüm hizmetlerde çevre temizliği ve tüm yasal düzenlemelerin gerektiği gibi hizmeti sağlamaktadır.

Aynı zamanda birçok havalandırma firması yapılan işlemlerden sonra doğru bir şekilde bakımlarını yapmamaktadır. Yaptırdığınız havalandırma sistemlerinde bakım son derece önemlidir. TEKSAN Çorlu havalandırma sizlere kurulumda en kaliteli hizmeti sunmasının yanı sıra iş sonrasında ki yapılacak olan periyodik bakımlarda da en iyi hizmet sözünü vermektedir. Filtrelerin düzenli olarak kontrol edilmesi, boruların sızdırmazlığın kontrolleri ve genel olan periyodik bakımları zamanında ve profesyonel olarak sağlamaktadır.

Sizde işyerinizde çalışanlarınız için sağlıklı bir hava sunmak ve bunu konusunda profesyonel bir ekip ile çalışarak tüm yasal zorunluluklara uyarak yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    5/5

    Çorlu da fırınımız var havalandırma sistemimizi yenilemek istiyoruz. Sizden teklif alabilir miyiz?

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi
BENZER FİRMALAR

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!