Utku Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş

Utku Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş

Altın
Utku Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş
Hasan Çelik
Muhittin Mahallesi. Adnan Kahveci Caddesi. 1. Sokak. ( Salı Pazarı ) Menekşe Apt. No:2/b
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Oto Döşemeciliği

18 Yıllık Tecrübemizle Araçlarınızın Koltukları Bizlere Emanet. Çorlu'da Oto Döşeme Sektöründe Çığır Açmak İçin Varız.

Utku Döşeme | Çorlu Oto Döşeme | Deri & Kumaş Hakkında

servis koltuk kaplama oto döşeme


Hakkımızda

Araçlarımız önemlidir. Araçlarımıza gözümüz gibi bakarız, her zaman temiz ve bakımlı görünmesini isteriz. Bizde araçlarınızın koltuklarının daha rahat olmasını ve güzel görünmesini sağlıyoruz. Yakşalık olarak 18 yıldır araçların koltuk döşeme sektöründe hizmet vermekteyiz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu da emniyet kemerlerinin iptal olmamasıdır. Biz araçlarınızın koltuk döşemelerini emniyet kemer yönetmeliğine uygun olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çorlu'da araçlarınızın koltuklarını güvenle tadilat ettirebileceğiniz sayılı adreslerden birisiyiz.    

 

Araca Özel Kılıf Randevu

Araca özel kılıf bir gün süre alıyor Aracın sabahtan bırakılması gerekir.Zaman sıkıntısı yaşamak ve müşterimiz madur etmemek için renduvu ile çalışıyoruz .

 

Neler Yapıyoruz        

1.Deri Kumaş Seçimi

2.Kalıp Çıkartılması 

3.Dikme Şekilleri Tasarım Çıkartılması

4.Araca Özel Kılıfın Özellikleri 

 

Deri Kumaş Seçimi

Aracınız getirdikten sonra deri kumaş seçimi yapılırı aracınıza ve sizin zevkinize en uygun deri veya kumaş bulunur. Genelde Müşterilerimize  suni deri veya Döşemelik kumaş tavsiye ederiz bunun sebebi koruyucu ve uzun ömürlü olmasıdır.

 

Kalıp Çıkartılması

Deri ve Kumaş seçimi yapıldıktan sonra aracınızın kalıpları çıkartılır. Kalıp çıkartılması çok ince bir işçilik isteyim zaman gerektiren bir olaydır.

 

Dikme Şekilleri ve Tasarımlar

Farklı renklerde ve tasarımlarda dikim şekli bulunmaktadır. Bunun nedeni göze daha hoş bir görüntü vermektir. Aracın Tasarımı Komple Deri, Komple Döşemelik Kumaş veya Yarı Kumuş yarı Deri seçeneği vardır. Sizin istediğiniz tasarımlarıda aracınıza uygulaya biliriz

 

Araca Özel Kılıfın Özellikleri

Tamamen orijinal oto kumaşlarından üretilen araca özel koltuk kılıflarımızla   müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemiz; standart (her marka araca uyumlu, ortopedik, binek, ticari ve özel dikim oto kılıfından oluşmaktadır. Çok sayıda marka ve model araçlarınıza uygun kılıf bulabileceğiniz tek adres olma özelliğine sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini kendisine prensip edinmiştir. Piyasada bulunun oto kılıflarının maksimum ömrü 6 ayı geçememektedir. Gerek kullanılan orijinal malzeme gerekse altına çektiğimiz alev laminasyon sayesinde araca özel koltuk kılıflarımızı yıllarca kullanılabilir özelliğiyle kendini piyasada kanıtlamıştır. Alev laminasyon sayesinde kılıflarımız 10 larca yıkamadan sonra dahi ilk takıldığı günkü kadar yeni olacağını taahhüt ediyoruz. Alev laminasyon technologhy sayesinde, onanlarca yıkamadan sonra bile ilk gün günkü görünümünü korumaktadır. İstediğiniz logo ve yazıyı aracınıza isterseniz işlemekteyiz

 

 

Diğer Hizmetler

Araç koltuğu tamirinden ziyade diğer kaplama alanlarında da tecrübelerimizi halkımızın yararına sunuyoruz. Bahçe minderi kaplama, tabure kaplama, sandalye kılıfı gibi hizmetlerde veriyoruz. Sandalye tamir işleri ilede ilgileniyoruz.

 

Bize Ulaşmanız Çok Kolay

Çorlu'da şehir içinde 5 ila 10 dakika gibi bir sürede atölyemize ulaşabilirsiniz. Belediye'den 7-8 dakika, Orion'dan 4 dakikada atölyemize gelerek aracınızı gösterebilirsiniz.

 

Kısacası çorlu oto döşeme dendiğinde Utku Döşeme bir numaradır. Biz işimizi iyi yapıyoruz, kendimize güveniyoruz.


 

Anahtar Kelimeler: çorlu oto koltuk kılıfı, çorlu oto koltuk döşeme,

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Merseres E sinifi 212 typ model 2012 ön koltuklar sisme model arka koltuklar normal deri olarak maliyeti ne kadar Suni deri maliyeti ne olur ne kadar zamanda hazilanir. Istanbul

 • yorum yazan kişi

  5/5

  sahin komple tavan koltuklar kapilar kac paraolur

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Slx koltuk hali tavan kapılar direkler komple neye çıkar bize usta

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Direksiyon deri kaplama yapiyormusunuz?

 • yorum yazan kişi

  5/5

  ''2000 Model Doğan L'' aracımla gelmeyi planlıyorum. Tüm koltuklar (oturma bölümleri kadife, kenarlar suni deri olacak şekilde), kapı içleri (suni deri), vites körüğü (suni deri) ve tavan (Normal tavan kumaşı veya suni deri karar vermedim). Fiyatınız nedir acaba?

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Merhaba toyota corolla 2013 var yarı deri yarı kumaş koltuklar birde kapılarda ki kumaş bolumleri deri olacak sekilde ne kadar olur acaba

  hasan. celik
  0533819

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Merhaba, Ben yurtdisindan Kia Sorento 2016 model aracimla gelecegim. Aracima Suni Deri dösemesi yaptirmak istiyorum .. Böyle bir imkaniniz varmi?

  hasan. celik
  Komple koltuklar 1100 Lira Kabartmali

 • yorum yazan kişi

  5/5

  mrb cerkezden yaziyorum kartal var bende komple içi koltuklar dahil ortalama ne tutar 05432323755 bilgi verirseniz sevinirim

  hasan celik
  800 lira

 • yorum yazan kişi

  5/5

  93 model şahin koltuklarını ortalama bir kumaşla ne kadara kaplayabiliriz?

  Hasan Çelik
  Bizi ararsanız sizi bilgilendirebiliriz. Telefonumuz: 0.533 819

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!