We Medya | Çorlu Ürün, Araç, Bebek Fotoğraf Çekimi

We Medya | Çorlu Ürün, Araç, Bebek Fotoğraf Çekimi

Cep Onaylı
Altın
We Medya | Çorlu Ürün, Araç, Bebek Fotoğraf Çekimi
Yılmaz Can İbiş
Şeyhsinan Mahallesi. Çukur Çeşme Sokak. No:8/a
Çorlu , Tekirdağ
We Medya Olarak 2014'ten Beri Çorlu'da Ürün, Araç, Bebek, Hastane Odası Ve Hamile Fotoğraf Çekimi Hizmetleri Vermekteyiz.

We Medya | Çorlu Ürün, Araç, Bebek Fotoğraf Çekimi Hakkında

Merhaba ben Yılmaz Can
2014 yılından beri Çorlu’da fotoğrafçılık ve grafik tasarım sektöründeyim bu dallarda 2 sertifikam mevcut. İhtiyacınız olan her şeyde beraber olmak işlerinize çözüm üretmek için benimle iletişime geçebilirsiniz..
Grafik Tasarım, Baskı Reklam, Dış Çekim, Ürün Çekimi, 
Araç Çekimleri, Organizasyon Çekimleri, İş Yemekleri, Doğum Günü Partileri, Yeni Doğan Çekimleri ve bu listede olmayan diğer her şey için...


Ürün Çekimi 
Ürünlerinizin e-ticaret sayfanızda, sosyal medya paylaşımlarınızda, sosyal medya ortamından satışlarında ve katalog, afiş, broşür gibi işlerinizde kullanmanız için profesyonel stüdyo ortamında fotoğraflarını çektirerek pazarlama kalitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 
Günümüzde çok popüler olan instagram uygulaması üzerinden ürünlerinizin satış ve tanıtımını yaparken diğer sayfalardan farklı gözükmek isterseniz size uygun  fiyatlı çekim paketlerimizle ilgili mutlaka bilgi alın. 
Ürünlerinizin istediğiniz taktirde dekupe ederek teslim sağlayabiliriz. Ürünlerinizin fotoğraflarını iş bitiminde DVD ortamında ve mail ortamında yüksek çözünürlüklü olarak teslim ediyoruz. Örneklerimizin birkaçına mutlaka göz atın. 
Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır.  -  David Ogilvy


Yeni Doğan Hastane Odası Çekimleri
Hayata merhaba diyen bebeğinizin ilk anlarını ölümsüzleştirmek gerçekten özel bir histir 10/20/30 sene sonra dönüp o fotoğraflara baktığınızda dahi içinizi ısıtan bir tebessüm oluşturur suratınızda.  
Hastane odası çekimlerimizde doğumdan bir gün sonra yapmayı tercih ediyoruz ki amme ve benek dinlenmiş olsunlar. Çekim sonrası seçtiğiniz fotoğraflardan albüm oluşturabilir baskı yaptırabiliriz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz ve örneklerime bakmayı unutmayınız.


Araç Çekimleri
Aracınızın etrafınızda fark yaratacak çekici fotoğrafları olsun ister misiniz ? Bu Fotoğraflar ile hem kendinizi hem aracınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz çorlu içerisinde veya Tekirdağ bölgesinde dilediğiniz mekanda çekimleri yaparak beraber fark  yaratabiliriz. 
İş bitimiz fotoğraflar tamamı yüksek çözünürlüklü olarak tarafınıza DVD yolu ile teslim edilir. Poz bilgisi ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz öncesinde örneklere bakmaya unutmayınız.

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Jobs Kuaför işyeri çekimlerini size yaptırmıştık memnun kaldık randevuda biraz sıkıntı oldu fakat yoğunluktan normaldir @jobskuaför

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Ürün çekimim için elinizden gelenin en iyisini yaptıniz teşekkürler

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Yapmış olduğunuz ürün çekimi için teşekkürler.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Evlilik teklifi çekiminiz tambir harıkaydı ellerinize sağlık çok çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Yaptığınız düğün dış çekimi harıkaydı teşekkürler

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Hastane odası ve dış çekimler harikaydı elinize sağlık

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi 7/24-
Pazar 7/24-
Özel Durum Özel Gün Çekimlerimizz Mevcuttur
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!