World Gym | Çorlu Fitness Salonları | Spor Salonu

World Gym | Çorlu Fitness Salonları | Spor Salonu

Altın
World Gym | Çorlu Fitness Salonları | Spor Salonu
Yusuf Tekin
Muhittin Mahallesi. Atatürk Bulvarı. Teksoy Apt. No:49/a ( Santral - İst Seyahat Yanı )
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Spor Salonları

Çorlu'da Spor Salonu Denildiğinde World Gym Akla Gelir. Kaliteyi Ucuza Alabileceğiniz Tek Yer. World Gym.

World Gym | Çorlu Fitness Salonları | Spor Salonu Hakkında

 WORLD GYM spor salonu 2001 yılında açılmıştır. 2012 Yılında yenilenip Technogym, Lifefitness, Nautilus, Cybex ve Concept gibi dünya markalarıyla kendimizi geliştirdik. Dünyanın en iyi biometrik sistemli makineleri ile Çorlu spor salonları arasında fark yaratmaya çalıştık. Özel havalandırma sistemimiz ile 600 metrekarelik ferah ve geniş salonumuzda aile sıcaklığı ile gönül rahatlığıyla spor yapabilirsiniz. Çorluda Spor salunu olarak siz değerli spor severlere kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm spor aletlerimiz sağlığınız göz önünde bulundurularak özel seçilmiştir. Spor salonumuzda Vücut geliştirme, Fitness, Cardio, Kontrollü kilo alma , Kilo verme, Bölgesel zayıflama, Sauna, Profesyonel masaj ve güzellik salonumuzda kaitasyon işlemlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Birbirinden tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde sağlıklı bir şekilde vücudunuzu isteğinize göre yönlendirebilirsiniz. İstediğiniz gerek kilo almak gerek kilo vermek bazense spor yaparak kaslarınızı geliştirmek olsun, önemli olan isteklerinizi yaparken sağlıklı ve doğru şekilde yapmaktır. World GYM Spor Salonu bu konuda tüm müşterilerinin yanındadır.

Spor salonumuzda son teknoloji spor aletleri bulunmaktadır. Spor salonumuzun havalndırma sistemi mevcuttur. Soyunma odalarımız hijyenik ve ferahtır.

 Salonumuz Çorlu'nun merkezi konumunda bulunmaktadır. Ulaşım açısından çok avantajlı bir konumda bulunan salonumuz Heykel Meydanınından sadece 7 dakika yürüme mesafesi uzaklıktadır. Sporseverlerimiz salonumuza otobüsler ilede çok rahat bir şekilde ulaşabilirler. Salonumuzun 20 metre ilerisinde Santral otobüs durağı bulunmaktadır. Her şey sporseverlerimizin daha rahat etmesi için, her şey sizin için Çorlu.    


Salonumuzda saunamız bulunmaktadır. Sauna günleri Cuma, Cumartesi ve Pazar günleridir.


Spor Salonumuzun Açılış ve Kapanış Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 23:00

Cumartesi: 09:00- 20:00

Pazar: 11:00 - 18:00

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Spor salonu muhakkak kalitelidir ama fotolardan gördüğüm kadarı ile daha çok spor salonu ürünü satan bir mağazayı anımsatıyor. Cihazlar birbiri ile çok iç içe. Salonu tercih eden arkadaşlar yorumlarını ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevirim. Tercihimde etkili olacaktır.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Ben spor salonunuza yazılmak istiyorum fiyat felan vesaire bilgi verir misiniz?

 • yorum yazan kişi

  4/5

  spor salonu çok güzel ama biraz kalabalık.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  çorlunun en gözde spor salonu.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!