Yeşil Taş Çelik Kapı | Çorlu | Çat Kapı

Yeşil Taş Çelik Kapı | Çorlu | Çat Kapı

Altın
Yeşil Taş Çelik Kapı | Çorlu | Çat Kapı
Şaban Yeşil
Muhittin Mah. Bülent Ecevit Bulvarı. No: 120 (Cumhuriyet Parkı Karşısı)
Çorlu , Tekirdağ
İş Alanları

Parke

Çelik Kapı

Yeşil Taş Çelik Kapı Olarak Çorlu'da Markalaşarak Hizmet Vermekteyiz. Çorlu Çelik Kapı Hizmeti.

Yeşil Taş Çelik Kapı | Çorlu | Çat Kapı Hakkında

Teşil Taş Çelik Kapı

Yeşil Taş Çelik Kapı 2005 yılında çorluda kuruldu. İmalattaki 15 yıllık tecrübesini pazarlama ve showroom faaliyetleri ile devam ettirmektedir. Çorlu daki showroom da en son modelleri görebilirsiniz. Çelikkapı ağırlıklı ürünlerimizin yanısıra laminat parke satışımız mevcuttur.

Çelikkapı konusunda önde gelen bir marka olan Çat Kapı'nın Çorlu bayisiyiz.    

Günümüzde güvenlik konusu çok önemlidir. Evinizin, ofisinizin, apartmanınızın en önemli kısmı kapısıdır. Kapınız sağlam olursa içiniz de rahat olur. Sınırsız çeşitlermizle kaliteyi, güveni, görsel güzelliği önemseyerek ürünleri tasarlıyoruz. Biz çorlu çelik kapı denildiğinde akıllara ilk gelen çelik kapı imalatçısı olarak akıllara kazınmak istiyoruz. Amacımız doğrultusunda müşterilerimizi memnun etmek için hiç bir maliyetten kaçmıyoruz. Çorluya çevre illere yani bütün Trakya bölgesine uzun yıllardır çelik kapı hizmeti vermekteyiz. 


Çorlu Çelik Kapı Hizmeti

İnsanların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan barınma ihtiyacının ardından bu ihtiyaca güvenlik eklenmektedir. Bundan 40 belki 50 sene öncesini düşündüğümüz zaman, insanlar mahalle içlerinde evlerinin dış kapısını bile kilitleme ihtiyacı hissetmezdi. Ancak zamanımıza dönüp baktığımızda artık kişilerin konut için aldığı güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede olduğunu görüyoruz. Çelik kapılar da bu güvenlik önlemlerinin başında yer alıyor. Diğer kapı çeşitlerine göre geçilmesi çok daha güç olan çelik kapılar, evinizde değerli eşyaların ve de en önemlisi sizin güvenliğinizi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. 

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 11 yıl önce hizmete başlayan Yeşil Taş Çelik Kapı, sektörde müşteri odaklı çalışması ile tanınan nadir firmalar arasında yer alıyor. Ürün kataloğunu “Çat Kapı” markasından temin eden Yeşil Taş Çelik Kapı, bu sayede müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Zevkinize göre modern, klasik ve ahşap görünümlü olmak üzere yüzlerce farklı modeli tek çatı altında Yeşil Taş Çelik Kapı’da bulabilirsiniz. Ürün kataloğunun yanı sıra showroom çelik kapı modelleri ile de dikkat çeken firma diğer Çorlu çelik kapı firmaları arasından kendini birkaç adım öne çıkarmış durumda. 

Tekirdağ başta olmak üzere çevre illere de hizmet veren Yeşil Taş Çelik Kapı, kendi imal ettiği ürünler ile tüm Trakya bölgesinin en çok tercih edilen çelik kapı markası olma yolunda hızla ilerliyor. Çelik kapı imalatının yani sıra kaliteli ve çeşitli parke imalatı ile de müşterilerine birçok farklı ürünü tek çatı altında bulma imkanı sunuyor. 

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Yeşil Taş Çelik Kapı, Çorlu'da en kaliteli hizmeti veren Çelik Kapı firmasıdır.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çelik kapı fiyatlarınızı öğrenebilir miyim ayrıca mailime görsel olarak örnekte atarsanız sevinirim iyi çalışmalar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Çorlu'da çelik kapı kelimesinin markalaşmış hali Yeşil Taş Çelik kapıdır.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi -
Pazar -
ETİKETLER
Üyelik Süresi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!