Yenilikçi Firma Rehberi

Kullanıcılarımızı memnun etmek için artık mobil uyumlu ve daha kullanıcı odaklı bir tasarımla karşınızdayız.12.02.2015 tarihinden bu zamana yani kurulduğumuzdan beri aynı tasarımla bu zamana kadar geldik. Eski tasarımımız responsive yani mobil uyumlu değildi. Günümüzde birçok kişi internet işlerini cep telefonlarından takip ediyor. Çağın gerekliğine uyarak radikal bir şekilde tasarımımızı baştan aşağı değiştirdik.

Firma rehberimizdeki firmalara mobilden bağlanıldığında telefon numarasına dokunduğunuzda direk arama kısmına telefonu yazacaktır. Böylelikle kullanıcılarımıza zaman kazandırıyoruz, firmalarımıza bir dokunuşla ulaşılabiliyor. 

Tasarımımızı değiştirip riske girmemizin tek nedeni kullanıcılarımızı memnun edebilmektir. Daha kullanışlı ve hızlı bir tema tüm kullanıcılarımza zaman kazandırır. Rehberimize sizde kendi işletmerlinizi ücretsiz olarakk ekleyebilirsiz.

Yorumlar

 • yorum yazan kişi

  5/5

  kullanıcılara daha fonksiyonel bir hizmet sunmaya başlamışsın bence doğru olan bu her platformdan ulaşılabilir olmak lazım...

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Yemek konusunda atılım yapmanız gerçekten iyi olmuş. Sonuçta 7/24 lazım olabilecek bir şeyde bilgilenmek önemli bir durum.

 • yorum yazan kişi

  5/5

  Gerçekten başarılı çalışmaları var Daha önce çalıştık kendileri ile Umarım en kısa sürede tekrar çalışacaz

 • yorum yazan kişi

  4/5

  Sitenizi oldukça beğendim. Daha iyi bir çalışma ile güzel yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda tasarım konusunda da oldukça iyi

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Bizi Takip Edin!